Këngëtari i njohur shqiptar, Albatrit Muqiqi, ka treguar gjithnjë se është shumë i lidhur me familjen e tij.

Dita e së mërkurës ka qenë më e veçantë për këngëtarin, kjo pasi bashkëshortja e tij, Egzona, feston ditëlindjen.

View this post on Instagram

#happyfamily ❤️❤️ #Amelia

A post shared by A L B A T R I T M U Q I Q I (@albatritmuqiqi) on Sep 7, 2019 at 2:56am PDT

Me këtë rast, Albatriti ka publikuar një fotografi të çiftit në rrjetin social Instagram, të cilën e ka shoqëruar me një dedikim për ditëlindjen e gruas së tij.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

“Shumë urime për ty zemra ime .Qofshim gjithmonë kështu së bashku. Të dua shumë”, kanë qenë fjalët e këngëtarit Muqiqi në mbishkrimin e fotografisë.

View this post on Instagram

Shumë urime per ty zemra jem 🎉❤️ Qofshim gjithmonë kështu se bashku Të dua shumë❤️

A post shared by A L B A T R I T M U Q I Q I (@albatritmuqiqi) on Oct 1, 2019 at 11:25pm PDT

Ndërkohë, urimet e shumta edhe nga ana e fansave në hapësirën për komente nuk kanë munguar.

Përndryshe, Albatriti dhe Egzona janë prindër të tre fëmijëve, dy vajzave dhe një djali. /Telegrafi/