LAJMI I FUNDIT:

Aksident trafiku

857 Artikuj

Aksident në rrugën Prishtinë – Mitrovicë, lëndohet një person

Aksident në rrugën Prishtinë – Mitrovicë, lëndohet një person

Kronika e Zezë
Aksidentoi të miturën dhe iku nga vendi i ngjarjes, arrestohet i dyshuari në Tiranë

Aksidentoi të miturën dhe iku nga vendi i ngjarjes, arrestohet i dyshuari në Tiranë

Shqipëri
Një këmbësor ka humbur jetën në një aksident trafiku në Shkup

Një këmbësor ka humbur jetën në një aksident trafiku në Shkup

Maqedonia e Veriut
Kamerat e sigurisë brenda autobusit filmojnë momentin kur bie në një liqen në Turqi – shpëtohen pasagjerët

Kamerat e sigurisë brenda autobusit filmojnë momentin kur bie në një liqen në Turqi – shpëtohen pasagjerët

Turqia
Aksident mes kamionit dhe veturës në Pejë, një person dërgohet në Emergjencë

Aksident mes kamionit dhe veturës në Pejë, një person dërgohet në Emergjencë

Kronika e Zezë
Goditi rrethojën mbrojtëse dhe vetura iu përfshi nga zjarri, kalimtarët e rastit shpëtojnë në momentet e fundit gruan në New York

Goditi rrethojën mbrojtëse dhe vetura iu përfshi nga zjarri, kalimtarët e rastit shpëtojnë në momentet e fundit gruan në New York

Amerika
Tri aksidente në Veternik – tetë vetura të përfshira dhe një i lënduar

Tri aksidente në Veternik – tetë vetura të përfshira dhe një i lënduar

Kronika e Zezë
Shtyp këmbësorët e shumtë me veturë në vijat të bardha në Shën Petersburg, kamerat e sigurisë kapin momentin

Shtyp këmbësorët e shumtë me veturë në vijat të bardha në Shën Petersburg, kamerat e sigurisë kapin momentin

Evropa
Aksident në rrugën Prishtinë-Podujevë, lëndohen dy persona

Aksident në rrugën Prishtinë-Podujevë, lëndohen dy persona

Kronika e Zezë
Aksident mes kamionit dhe veturës në rrugën Prishtinë-Podujevë, një i lënduar

Aksident mes kamionit dhe veturës në rrugën Prishtinë-Podujevë, një i lënduar

Kronika e Zezë
Një i vdekur e dy të lënduar në një aksident në autostradën “Ibrahim Rugova”

Një i vdekur e dy të lënduar në një aksident në autostradën “Ibrahim Rugova”

Kronika e Zezë
Përplasen dy autobusë në Senegal, humbin jetën 40 persona dhe 85 tjerë lëndohen

Përplasen dy autobusë në Senegal, humbin jetën 40 persona dhe 85 tjerë lëndohen

Afrika
Kamioni përplaset në turmën e mbledhur përpara një krematoriumi në Kinë, humbin jetën 17 persona

Kamioni përplaset në turmën e mbledhur përpara një krematoriumi në Kinë, humbin jetën 17 persona

Azia
Vetaksidentohet një veturë në rrugën Prishtinë – Pejë, lëndohen katër persona

Vetaksidentohet një veturë në rrugën Prishtinë – Pejë, lëndohen katër persona

Kronika e Zezë
Tre të lënduar në një aksident trafiku në Novolan të Vushtrrisë

Tre të lënduar në një aksident trafiku në Novolan të Vushtrrisë

Kronika e Zezë
Aksident i rëndë në vendkalimin hekurudhor mes Velesit dhe Çashkës, 12 të lënduar në mesin e tyre edhe fëmijë

Aksident i rëndë në vendkalimin hekurudhor mes Velesit dhe Çashkës, 12 të lënduar në mesin e tyre edhe fëmijë

Kronikë e Zezë
Një 35-vjeçar vdes në aksidentin e rëndë në Çagllavicë

Një 35-vjeçar vdes në aksidentin e rëndë në Çagllavicë

Kronika e Zezë
Tre të lënduar rëndë në dy aksidente që ndodhën brenda qytetit në Prizren

Tre të lënduar rëndë në dy aksidente që ndodhën brenda qytetit në Prizren

Kronika e Zezë
Mori me qira një Lamborghini Huracan, nën ndikim të alkoolit 32-vjeçari shkatërroi veturën sportive në Zvicër

Mori me qira një Lamborghini Huracan, nën ndikim të alkoolit 32-vjeçari shkatërroi veturën sportive në Zvicër

Auto Fun
Zhvillohet aplikacioni që do të paralajmërojë drejtuesit e mjeteve për historinë e aksidenteve në rrugë

Zhvillohet aplikacioni që do të paralajmërojë drejtuesit e mjeteve për historinë e aksidenteve në rrugë

Aplikacione
Tragjedi në Korenë e Jugut, aksidenti i trafikut mes autobusit dhe kamionit shkakton zjarr – humbin jetën 6 persona dhe lëndohen 37 tjerë

Tragjedi në Korenë e Jugut, aksidenti i trafikut mes autobusit dhe kamionit shkakton zjarr – humbin jetën 6 persona dhe lëndohen 37 tjerë

Azia
Një person goditet nga vetura në Ozdrim të Pejës – dërgohet në QKUK

Një person goditet nga vetura në Ozdrim të Pejës – dërgohet në QKUK

Kronika e Zezë
Vetura godet një këmbësor në rrugën Prishtinë-Ferizaj

Vetura godet një këmbësor në rrugën Prishtinë-Ferizaj

Kronika e Zezë
Aksident në rrugën Prishtinë-Pejë, dy të lënduar

Aksident në rrugën Prishtinë-Pejë, dy të lënduar

Kronika e Zezë