LAJMI I FUNDIT:

Aksident trafiku

857 Artikuj

Pesë persona të lënduar në një aksident në rrugën Prishtinë-Gjilan

Pesë persona të lënduar në një aksident në rrugën Prishtinë-Gjilan

Kronika e Zezë
Një 18-vjeçar nga Kosova vdes në një aksident trafiku në Itali

Një 18-vjeçar nga Kosova vdes në një aksident trafiku në Itali

Kronika e Zezë
Pavarësisht se me veturë u rrokullisën nëpër shkëmbin mbi 90 metra lartësi, çifti amerikan shpëton me disa gërvishtje  

Pavarësisht se me veturë u rrokullisën nëpër shkëmbin mbi 90 metra lartësi, çifti amerikan shpëton me disa gërvishtje  

Amerika
Vdes 45-vjeçarja që u godit nga vetura ditë më parë në Obiliq

Vdes 45-vjeçarja që u godit nga vetura ditë më parë në Obiliq

Kronika e Zezë
Aksident në rrugën Prishtinë-Pejë

Aksident në rrugën Prishtinë-Pejë

Kronika e Zezë
Aksident në rrugën Fushë Kosovë-Prishtinë, dy të lënduar

Aksident në rrugën Fushë Kosovë-Prishtinë, dy të lënduar

Kronika e Zezë
Katër të lënduar në një aksident në rrugën Prishtinë-Pejë

Katër të lënduar në një aksident në rrugën Prishtinë-Pejë

Kronika e Zezë
Po kalonte rrugën në vija të bardha, vetura godet dhe përplas për asfalti pensionistin britanik – shoferi largohet sikur të mos kishte ndodhur asgjë

Po kalonte rrugën në vija të bardha, vetura godet dhe përplas për asfalti pensionistin britanik – shoferi largohet sikur të mos kishte ndodhur asgjë

Azia
Po qëndronin të ulur brenda pastiçerisë, vetura në Angli përplaset në lokal dhe godet gruan –mrekullisht askush nuk lëndohet

Po qëndronin të ulur brenda pastiçerisë, vetura në Angli përplaset në lokal dhe godet gruan –mrekullisht askush nuk lëndohet

Evropa
Mister në rrugën Berat-Lushnjë, shoferi dhe pasagjeri zhduken pas aksidentit të rëndë

Mister në rrugën Berat-Lushnjë, shoferi dhe pasagjeri zhduken pas aksidentit të rëndë

Shqipëri
Aksident i rëndë në rrugën lokale Novosellë – fshati Mokrievë, humb jetën një person

Aksident i rëndë në rrugën lokale Novosellë – fshati Mokrievë, humb jetën një person

Maqedonia e Veriut
Tre persona lëndohen në një aksident në rrugën Fushë Kosovë-Prishtinë

Tre persona lëndohen në një aksident në rrugën Fushë Kosovë-Prishtinë

Kronika e Zezë
Aksident në Lluzhan të Podujevës – lëndohen pesë persona

Aksident në Lluzhan të Podujevës – lëndohen pesë persona

Kronika e Zezë
Aksident trafiku në Llapushnik – lëndohen tre persona

Aksident trafiku në Llapushnik – lëndohen tre persona

Kronika e Zezë
Aksident mes tri veturave në magjistralen Ferizaj-Gjilan, dy të lënduar

Aksident mes tri veturave në magjistralen Ferizaj-Gjilan, dy të lënduar

Kronika e Zezë
Dy persona lëndohen në aksident trafiku në Pejë – dërgohen në spital

Dy persona lëndohen në aksident trafiku në Pejë – dërgohen në spital

Kronika e Zezë
Vetaksident me fatalitet në Autostradën “Arbën Xhaferi”, një i vdekur

Vetaksident me fatalitet në Autostradën “Arbën Xhaferi”, një i vdekur

Kronika e Zezë
Polici me makinë përplas për vdekje 12-vjeçarin në Gjirokastër

Polici me makinë përplas për vdekje 12-vjeçarin në Gjirokastër

Shqipëri
Dy aksidente në Prishtinë, gjashtë persona marrin tretman mjekësor 

Dy aksidente në Prishtinë, gjashtë persona marrin tretman mjekësor 

Kronika e Zezë
Shkaktoi aksident, suspendohet zyrtari policor

Shkaktoi aksident, suspendohet zyrtari policor

Kronika e Zezë
Aksident i rëndë në rrugën Klinë-Pejë, dy të lënduar

Aksident i rëndë në rrugën Klinë-Pejë, dy të lënduar

Kronika e Zezë
Aksident mes katër veturave në Sllatinë, lëndohen dhjetë persona

Aksident mes katër veturave në Sllatinë, lëndohen dhjetë persona

Kronika e Zezë
Rrokulliset një veturë në Prizren – tre të lënduar, një në gjendje të rëndë

Rrokulliset një veturë në Prizren – tre të lënduar, një në gjendje të rëndë

Kosovë
Aksident i tmerrshëm në Bosnje e Hercegovinë, nga përplasja e dy veturave – njërës i këputën dy rrotat e pasme

Aksident i tmerrshëm në Bosnje e Hercegovinë, nga përplasja e dy veturave – njërës i këputën dy rrotat e pasme

Bosnja