LAJMI I FUNDIT:

Aksident trafiku

857 Artikuj

Ishin ndalur për të ndihmuar të aksidentuarit, policët në New Jersey i shpëtojnë “për një fije floku” vdekjes – kamioni për pak sa nuk i godet

Ishin ndalur për të ndihmuar të aksidentuarit, policët në New Jersey i shpëtojnë “për një fije floku” vdekjes – kamioni për pak sa nuk i godet

Amerika
Kia Soul “fluturon” pasi goditet nga rrota që shkëputet nga Chevrolet Silverado – kamera në Tesla filmon aksidentin si në filma

Kia Soul “fluturon” pasi goditet nga rrota që shkëputet nga Chevrolet Silverado – kamera në Tesla filmon aksidentin si në filma

Auto Lajme
Gjashtë të lënduar në një ​aksident në rrugën Mitrovicë-Podujevë

Gjashtë të lënduar në një ​aksident në rrugën Mitrovicë-Podujevë

Kronika e Zezë
Aksident trafiku në Bangladesh, autobusi me pasagjer përplaset në rrethojën mbrojtëse – humbin jetën 19 persona dhe 12 tjerë lëndohen

Aksident trafiku në Bangladesh, autobusi me pasagjer përplaset në rrethojën mbrojtëse – humbin jetën 19 persona dhe 12 tjerë lëndohen

Azia
Aksident në rrugën Prishtinë-Pejë, vetura rrokulliset dhe bie disa metra poshtë

Aksident në rrugën Prishtinë-Pejë, vetura rrokulliset dhe bie disa metra poshtë

Kronika e Zezë
Pas aksidentit në trafik ku dyshohet se sulmoi palën tjetër, zyrtari policor arrestohet dhe suspendohet nga puna

Pas aksidentit në trafik ku dyshohet se sulmoi palën tjetër, zyrtari policor arrestohet dhe suspendohet nga puna

Kosovë
Policia dhe disa qytetarë ndihmojnë një person që ishte rrokullisur me traktor – jeta e tij ishte në rrezik

Policia dhe disa qytetarë ndihmojnë një person që ishte rrokullisur me traktor – jeta e tij ishte në rrezik

Kronika e Zezë
Momenti kur polici amerikan goditet nga një veturë derisa ndihmonte një shofer tjetër në një autostradë në Iowa

Momenti kur polici amerikan goditet nga një veturë derisa ndihmonte një shofer tjetër në një autostradë në Iowa

Amerika
Gjashtë të lënduar në një aksident trafiku në Zallq të Istogut

Gjashtë të lënduar në një aksident trafiku në Zallq të Istogut

Kronika e Zezë
Aksidenti i rëndë në Tiranë, shkon në tre numri i të vdekurve

Aksidenti i rëndë në Tiranë, shkon në tre numri i të vdekurve

Shqipëri
Gjashtë të lënduar në një aksident trafiku afër Klinës

Gjashtë të lënduar në një aksident trafiku afër Klinës

Kosovë
Policia britanike gjatë aksionit shkatërron dritaret e shtatë dyqaneve – vlera e dëmit shkon në mbi 28 mijë euro

Policia britanike gjatë aksionit shkatërron dritaret e shtatë dyqaneve – vlera e dëmit shkon në mbi 28 mijë euro

Evropa
Pesë të lënduar nga aksidenti i rëndë në afërsi të QKUK-së

Pesë të lënduar nga aksidenti i rëndë në afërsi të QKUK-së

Kronika e Zezë
Detaje nga rrokullisja e autobusit shqiptar në Kroaci ku vdiq një person – një grua ndodhet në gjendje kritike për jetën

Detaje nga rrokullisja e autobusit shqiptar në Kroaci ku vdiq një person – një grua ndodhet në gjendje kritike për jetën

Kroacia
Aksident i rëndë trafiku në Kroaci, autobusi me targa shqiptare rrokulliset – humb jetën një person dhe lëndohen disa tjerë

Aksident i rëndë trafiku në Kroaci, autobusi me targa shqiptare rrokulliset – humb jetën një person dhe lëndohen disa tjerë

Kroacia
Viktima e aksidentit në Deçan, ish-kandidat i VV-së për kryetar komune – Kurti shpreh ngushëllime

Viktima e aksidentit në Deçan, ish-kandidat i VV-së për kryetar komune – Kurti shpreh ngushëllime

Kosovë
Policia me video sensibilizuese: Mos u ngut, humbe minutin, e jo jetën për minutin

Policia me video sensibilizuese: Mos u ngut, humbe minutin, e jo jetën për minutin

Kosovë
Shtatë jetë të humbura nga aksidentet e trafikut brenda një jave në Kosovë

Shtatë jetë të humbura nga aksidentet e trafikut brenda një jave në Kosovë

Kosovë
Aksident në Has, lëndohet shoferi e vdes bashkëshortja e tij

Aksident në Has, lëndohet shoferi e vdes bashkëshortja e tij

Shqipëri
Infermierja uelsiane e dehur godet me veturë ish-të dashurin, kamerat e sigurisë kapin momentin

Infermierja uelsiane e dehur godet me veturë ish-të dashurin, kamerat e sigurisë kapin momentin

Evropa
Arrestohet ngasësi i veturës që aksidentoi për vdekje 19-vjeçarin në Drenas

Arrestohet ngasësi i veturës që aksidentoi për vdekje 19-vjeçarin në Drenas

Kronika e Zezë
Vetura godet këmbësorin në Arllat, shoferi iku nga vendi i ngjarjes

Vetura godet këmbësorin në Arllat, shoferi iku nga vendi i ngjarjes

Kronika e Zezë
Rrokulliset autobusi me plot pasagjerë në Turqi, humbin jetën tetë persona dhe 42 tjerë lëndohen

Rrokulliset autobusi me plot pasagjerë në Turqi, humbin jetën tetë persona dhe 42 tjerë lëndohen

Turqia
Me veturën e vjedhur të policisë ikte nga zyrtarët policorë në Atlanta, rrokulliset dhe mjeti i përfshihet nga zjarri në shina – shpëtohet nga përplasja me trenin

Me veturën e vjedhur të policisë ikte nga zyrtarët policorë në Atlanta, rrokulliset dhe mjeti i përfshihet nga zjarri në shina – shpëtohet nga përplasja me trenin

Amerika