LAJMI I FUNDIT:

Akil Gjakova

198 Artikuj

Akil Gjakova dhe Dardan Cena të pafat, eliminohen nga Kampionati Evropian

Akil Gjakova dhe Dardan Cena të pafat, eliminohen nga Kampionati Evropian

Xhudo
Pesë xhudistë e përfaqësojnë Kosovën në Evropianin e Xhudos në Zagreb, ndër ta edhe Akil Gjakova

Pesë xhudistë e përfaqësojnë Kosovën në Evropianin e Xhudos në Zagreb, ndër ta edhe Akil Gjakova

Xhudo
Refuzohet kërkesa e Prokurorisë, Akil Gjakova lirohet nga paraburgimi

Refuzohet kërkesa e Prokurorisë, Akil Gjakova lirohet nga paraburgimi

Xhudo
Akil Gjakova mbetet në mbajtje deri në vendim të gjykatës

Akil Gjakova mbetet në mbajtje deri në vendim të gjykatës

Xhudo
Seanca dëgjimore ndaj xhudistit Akil Gjakova do të jetë e mbyllur për publikun

Seanca dëgjimore ndaj xhudistit Akil Gjakova do të jetë e mbyllur për publikun

Xhudo
Akil Gjakova ndalohet në Morinë, dërgohet në mbajtje prej 48 orësh

Akil Gjakova ndalohet në Morinë, dërgohet në mbajtje prej 48 orësh

Xhudo
Reagon më në fund Akil Gjakova

Reagon më në fund Akil Gjakova

Xhudo
U raportua se Akil Gjakova është vetëdorëzuar, policia jep detajet – reagon edhe Federata e Xhudos

U raportua se Akil Gjakova është vetëdorëzuar, policia jep detajet – reagon edhe Federata e Xhudos

Xhudo
Policia e Kosovës kërkon bashkëpunim për arrestimin e xhudistit Akil Gjakova

Policia e Kosovës kërkon bashkëpunim për arrestimin e xhudistit Akil Gjakova

Xhudo
U kërkua arrestimi i tij për dhunë ndaj bashkëshortes, vjen reagimi i Akil Gjakovës: Nuk jam person i dhunshëm

U kërkua arrestimi i tij për dhunë ndaj bashkëshortes, vjen reagimi i Akil Gjakovës: Nuk jam person i dhunshëm

Xhudo
Prokurori kërkon arrestimin e Akil Gjakovës për dhunë ndaj bashkëshortes

Prokurori kërkon arrestimin e Akil Gjakovës për dhunë ndaj bashkëshortes

Xhudo
Xhudisti i njohur Akil Gjakova denoncohet për dhunë nga bashkëshortja e tij

Xhudisti i njohur Akil Gjakova denoncohet për dhunë nga bashkëshortja e tij

Xhudo
Kuka krenar për sukseset e xhudistëve dhe medaljen e tij të 15-të në karrierë

Kuka krenar për sukseset e xhudistëve dhe medaljen e tij të 15-të në karrierë

Xhudo
Akil Gjakova fitoi medaljen e bronztë në Grand Slamin e Parisit, shton edhe 500 pikë

Akil Gjakova fitoi medaljen e bronztë në Grand Slamin e Parisit, shton edhe 500 pikë

Xhudo
Komuna e Pejës shpalli më të mirët e vitit 2023

Komuna e Pejës shpalli më të mirët e vitit 2023

Sport vendor
Katër medalje për Kosovën, xhudistët tanë treguan forcën para publikut të zjarrtë në Prishtinë

Katër medalje për Kosovën, xhudistët tanë treguan forcën para publikut të zjarrtë në Prishtinë

Xhudo
Akil Gjakova i siguron medaljen e artë Kosovës në Kampionatin e Hapur Evropian

Akil Gjakova i siguron medaljen e artë Kosovës në Kampionatin e Hapur Evropian

Xhudo
Akil Gjakova kalon në finalen e madhe të Kampionatit të Hapur Evropian

Akil Gjakova kalon në finalen e madhe të Kampionatit të Hapur Evropian

Xhudo
Akil Gjakova kalon në gjysmëfinale, Dardan Cena vazhdon në repesazh

Akil Gjakova kalon në gjysmëfinale, Dardan Cena vazhdon në repesazh

Xhudo
Akil Gjakova dhe Dardan Cena kalojnë në raundin e radhës të Kampionatit të Hapur Evropian

Akil Gjakova dhe Dardan Cena kalojnë në raundin e radhës të Kampionatit të Hapur Evropian

Xhudo
Akil Gjakova, Nora Gjakova dhe Dardan Cena nisin me fitore Kampionatin e Hapur Evropian

Akil Gjakova, Nora Gjakova dhe Dardan Cena nisin me fitore Kampionatin e Hapur Evropian

Xhudo
Disa nga xhudistët më të mëdhenj evropianë do të zbarkojnë në Prishtinë

Disa nga xhudistët më të mëdhenj evropianë do të zbarkojnë në Prishtinë

Xhudo
Shpërblimi deri në 300 mijë euro: Unioni Evropian i Xhudos shkruan për garën që do të mbahet në Prishtinë

Shpërblimi deri në 300 mijë euro: Unioni Evropian i Xhudos shkruan për garën që do të mbahet në Prishtinë

Xhudo
Kosova ka fituar 23 medalje në Kampionate Evropiane të xhudos brenda 10 viteve

Kosova ka fituar 23 medalje në Kampionate Evropiane të xhudos brenda 10 viteve

Xhudo