LAJMI I FUNDIT:

Reagon më në fund Akil Gjakova

Reagon më në fund Akil Gjakova

Akil Gjakova ka reaguar më në fund në lidhje me rastin e tij, ku kërkohet nga policia për dhunë në familje.

Xhudisti kosovar është vënë në kërkim nga organet e rendit nga dita e sotme (16 prill), por që ai ende nuk është paraqitur.


Duke mos qenë i pranishëm në Kosovë sipas asaj që shkruhet në postimin e Federatës së Xhudos dhe duke besuar në pafajsinë e tij, Akili e ka shpërndarë postimin e tyre në llogarinë në Facebook.

U raportua se Akil Gjakova është vetëdorëzuar, policia jep detajet - reagon edhe Federata e Xhudos
Lexo po ashtu U raportua se Akil Gjakova është vetëdorëzuar, policia jep detajet - reagon edhe Federata e Xhudos

Aty më tej u bë e ditur se Gjakova do të paraqitet vetë në polici, porsa të kthehet në Kosovë.

Duket se xhudisit kosovar do të dorëzohet vetë para organeve të drejtësisë dhe të qartësojë situatën e tij.

Kujtojmë se Akili ka fituar pikët për të marrë pjesë në Lojërat Olimpike “Paris 2024” që mbahen këtë verë, andaj ky rast do të përcaktojë të ardhmen e tij. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Lojtari që Flick “ëndërron” ta ketë tek Barcelona i ka refuzuar ata shkaku i pagës së vogël

Lojtari që Flick “ëndërron” ta ketë tek Barcelona i ka refuzuar ata shkaku i pagës së vogël

La Liga
Galatasaray me një video spektakolare tallin në mënyrë të pamëshirshme Fenerbahcen

Galatasaray me një video spektakolare tallin në mënyrë të pamëshirshme Fenerbahcen

Ndërkombëtare
Rikthimi në majat e futbollit evropian: Flick ka gati transferimin e parë te Barcelona

Rikthimi në majat e futbollit evropian: Flick ka gati transferimin e parë te Barcelona

Bundesliga
Xavi paralajmëron Hansi Flickun se çka e pret te Barcelona: Ky është një fakt, pavarësisht nëse je i huaj apo jo

Xavi paralajmëron Hansi Flickun se çka e pret te Barcelona: Ky është një fakt, pavarësisht nëse je i huaj apo jo

La Liga
Hansi Flickut nuk i bën përshtypje ylli i Barcelonës – planifikon ta largojë nga ekipi

Hansi Flickut nuk i bën përshtypje ylli i Barcelonës – planifikon ta largojë nga ekipi

La Liga
Mbappe tregon pse ende nuk po zyrtarizohet te Real Madridi

Mbappe tregon pse ende nuk po zyrtarizohet te Real Madridi

La Liga
Kalo në kategori