Salah dyfishon epërsinë e Liverpoolit, por Sanchez e hap ndeshjen (Video)

Salah dyfishon epërsinë e Liverpoolit, por Sanchez  e hap ndeshjen (Video)
LONDON, ENGLAND - DECEMBER 22: Philippe Coutinho of Liverpool (10) celebrates as he scores their first goal with team mates during the Premier League match between Arsenal and Liverpool at Emirates Stadium on December 22, 2017 in London, England. (Photo by Catherine Ivill/Getty Images)

Mohamed Salah ka arritur të shënojë në fillim të pjesës së dytë për ta dërguar rezultatin në 2-0.

Liverpool u nis në një kundër sulm të shpejtë, ku egjiptiani me një gjuajte të bukur, e të devijuar paksa edhe nga Shkodran Mustafi, shënoi në portën e Cech.

Egjipani shënoi në minutën e 52-të.

Por Arsenali arriti të kthehet  në lojë pas dy minutash.

Një aksion i bukur i Arsenalit dhe Sanchez shënoi për 2-1. /Telegrafi/

Amarildo Bakaj merr një fitore të madhe, detyron kundërshtarin që ta dorëzojë meçin

Ylli i Manchester Cityt thotë se mund të detyrohet të pensionohet nga futbolli pas këtij sezoni

Renditen dhjetë gjyqtarët më të mirë në histori të futbollit –  diferencë e vogël mes dy vendeve të para

Renditen dhjetë gjyqtarët më të mirë në histori të futbollit – diferencë e vogël mes dy vendeve të para

“Isha një person tjetër”, Tonali rikthehet të flas për varësinë ndaj lojërave të fatit

Ka luajtur vetëm një minutë, ylli i Bayernit i mërzitur pasi Kompany e 'përjashtoi' nga ekipi

Enzo Maresca bëhet pishman, kthen në ekip lojtarin që fillimisht e kishte përjashtuar