0Shares

Paris Saint-Germaini duhet ta përshtatë filozofinë e lojës së Barcelonës, nëse dëshiron të bëhet skuadër e madhe – ka thënë ish-presidenti blaugran, Joan Laporta.

“Barcelona dhe Parisi janë njësoj. Këto qytete karakterizohen nga dashuria e të bukurës”.

“PSG duhet ta adoptojë filozofinë e Barcelonës”.

“I respektoj investimet e PSG-së, por, sipas mendimit tim, duhet të bëhet me një ide të vetme në mendje: spektaklin”, citon Eurosport fjalët e Laportas. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)