LAJMI I FUNDIT:

Një dekadë me NimiTV – zbritje deri në 40%

Një dekadë me NimiTV – zbritje deri në 40%

Në 10 vjetorin e shërbimeve të kanaleve IP TV në Evropë, Nimi TV sjell ofertën e limituar me kontentin më të pasur për familjet shqiptare, në pakot më të kompletuara Prime dhe Digi Prime në tri pajisje falas.

Nga 66.28 në 39.99 euro për 6 muaj abonim! 

Nimi TV sjellë ndjenjën e shtëpisë tek diaspora shqiptare pasi është ofruesi më i madh i shërbimeve televizive e cila në kuadër të partneritetit me platformat më të mëdha shqiptare DigitAlb, Tring dhe Artmotion ofron kanale të pafundme për preferencat e çdo familje shqiptare.

Nimi TV sjellë mbi 240 kanale tv shqiptare, përfshirë kanalet ekskluzive si Top Channel, RTK, Klan Kosova, Dukagjini, Alsat M, RTSH e Vizion Plus; mbi 100 kanale Digitalb, kanalet filmike, dokumentarëve dhe 5 kanalet e SuperSport; mbi 50 kanale Tring përfshirë kanalet e serialeve më të shikuara si ato turke dhe latine në Jolly, 3 Plus, Kanal D Drama dhe 6 kanalet e Tring Sport; mbi 20 kanale Artmotion duke përfshirë kanalet e Artsport, dhe mbi 40 kanale muzikore shqiptare; mbi 40 kanale sportive dedikuar ngjarjeve sportive me ligat më të njohura sportive vendore dhe ndërkombëtare, përplot 22 liga sportive vetëm për adhuruesit e sportit pa pagesë shtesë si dhe kanalet botërore!

Për t’u abonuar fillimisht instaloni aplikacionin falas për Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, Apple TV, Amazon TV, Roku TV etj.

Opsioni më i mirë për familjet shqiptare në diasporë mbetet Nimi TV, andaj abonohuni me ofertat më të mira.

Qendra e thirrjeve dhe kujdesi ndaj klientit në Nimi TV është 24/7, andaj në qoftë se keni ndonjë pyetje, apo kërkesë për sqarim, kontaktoni përmes web faqes www.nimitv.com , apo duke telefonuar pa pagesë në numrat e kontaktit të listuar më poshtë:

Zvicër +41-44-578-88-99

Gjermani +49-221-59988956

Angli +44-2-03-139-9024 

Greqi +30-211-1983848

Itali +39-06-83364687 

Australia +61-2-6188-4899 

Austri +43-720815633 

Norvegji +47-21-95-49-06

Suedi +46-8-535-278-12

Artikull i sponzorizuar