0Shares

Faqja në Facebook, Prishtina Weather, parashikon që nga dita e martë, fushat me presion të lartë do të shtrihen mbi rajon dhe do të sjellin përmirësim të motit, me intervale më të gjata me diell dhe mot të ngrohtë.

Temperaturat minimale do të sillen nga 10C deri në 14C, e maksimalet nga 19C, që pritet të zbresin e gradualisht të rriten deri në 30C, ditën e premte.

Shtypja atmosferike gradualisht do të rritet mbi vlera normale. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)