LAJMI I FUNDIT:

Kanoset dhe sulmohet fizikisht pronari i një lokali në veri të Mitrovicës

Kanoset dhe sulmohet fizikisht pronari i një lokali në veri të Mitrovicës
Foto: Ilustrim

Një person ka raportuar se derisa ishte duke qëndruar në lokalin e tij është kanosur dhe sulmuar fizikisht nga një person tjetër.

Reklama

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të enjten rreth orës 15:15, në Mitrovicën veriore.

Po ashtu në raport bëhet e ditur se rasti është në hetime nga njësitë relevante policore.

“Viktima mashkull kosovar, ka raportuar se derisa ishte duke qëndruar në lokalin e tij, është kanosur dhe sulmuar fizikisht nga i dyshuari kosovar. Rasti në hetime nga njësitë relevante policore”, thuhet në raport. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
SHBA kërkoi nga Serbia të tërheqë ushtrinë nga kufiri me Kosovën, reagon Rama

SHBA kërkoi nga Serbia të tërheqë ushtrinë nga kufiri me Kosovën, reagon Rama

Lajme
Koloneli i pensionuar serb tregon se si për një minutë mund të vërtetohet se kujt i takon armatimi që u gjet në Banjskë

Koloneli i pensionuar serb tregon se si për një minutë mund të vërtetohet se kujt i takon armatimi që u gjet në Banjskë

Lajme
Kurti kërkon ndihmën amerikane kundër planeve luftarake të Serbisë

Kurti kërkon ndihmën amerikane kundër planeve luftarake të Serbisë

Lajme
Nga deklarimi i Milan Radoiçiqit se organizoi sulmin terrorist e deri të sekuestrimi i pasurisë së tij

Nga deklarimi i Milan Radoiçiqit se organizoi sulmin terrorist e deri të sekuestrimi i pasurisë së tij

Lajme
Gjermania mendon se KFOR-i nuk duhet të marrë kontrollin në veri

Gjermania mendon se KFOR-i nuk duhet të marrë kontrollin në veri

Lajme
SHBA i kërkon Serbisë të tërheqë trupat ushtarake nga kufiri me Kosovën

SHBA i kërkon Serbisë të tërheqë trupat ushtarake nga kufiri me Kosovën

Lajme
Kalo në kategori