LAJMI I FUNDIT:

Policia e Kosovës

17605 Artikuj

Parandalohen garat e shpejtësisë, policia dënon pesë vozitës në Prizren

Parandalohen garat e shpejtësisë, policia dënon pesë vozitës në Prizren

Kronika e Zezë
Tentim vjedhje në një barnatore në Prishtinë, policia e zë në flagrancë të dyshuarin

Tentim vjedhje në një barnatore në Prishtinë, policia e zë në flagrancë të dyshuarin

Kronika e Zezë
Përleshje fizike mes tre personave në Prishtinë, njëri lëndohet nga arma e zjarrit

Përleshje fizike mes tre personave në Prishtinë, njëri lëndohet nga arma e zjarrit

Kronika e Zezë
Vdekja e fëmijës dy vjeç, prokuroria e Gjilanit deklarohet për rastin

Vdekja e fëmijës dy vjeç, prokuroria e Gjilanit deklarohet për rastin

Drejtësi
Digjet një shtëpi e pabanuar në Lipjan, rasti po hetohet

Digjet një shtëpi e pabanuar në Lipjan, rasti po hetohet

Kronika e Zezë
Dhuna në familje, vetëm të dielën policia raportoi për gjashtë raste

Dhuna në familje, vetëm të dielën policia raportoi për gjashtë raste

Kosovë
Ibishi: Fletarrestet e Rusisë ndaj zyrtarëve të Kosovës nuk do të zbatohen

Ibishi: Fletarrestet e Rusisë ndaj zyrtarëve të Kosovës nuk do të zbatohen

Siguri
Arrestohet një i dyshuar në Gjakovë për dhunë në familje dhe përdorim të armës

Arrestohet një i dyshuar në Gjakovë për dhunë në familje dhe përdorim të armës

Kronika e Zezë
Lipjan, gjendet i vdekur në rrugë një 70-vjeçar

Lipjan, gjendet i vdekur në rrugë një 70-vjeçar

Kronika e Zezë
Në 24 orët e fundit në Kosovë ndodhën 67 aksidente trafiku

Në 24 orët e fundit në Kosovë ndodhën 67 aksidente trafiku

Kronika e Zezë
Vdekja e gruas në Prishtinë, Trafiku Urban del me një sqarim publik

Vdekja e gruas në Prishtinë, Trafiku Urban del me një sqarim publik

Kosovë
Ushtronte dhunë psikike ndaj gruas së tij, policia arreston gjakovarin dhe ia konfiskon një armë

Ushtronte dhunë psikike ndaj gruas së tij, policia arreston gjakovarin dhe ia konfiskon një armë

Kronika e Zezë
Një burrë në Prishtinë raporton se që nga fillim i martesës ka pasur dhunë psikike nga gruaja e tij

Një burrë në Prishtinë raporton se që nga fillim i martesës ka pasur dhunë psikike nga gruaja e tij

Kronika e Zezë
U alivanos në autobus, ndërron jetë një grua në Prishtinë

U alivanos në autobus, ndërron jetë një grua në Prishtinë

Kronika e Zezë
Therje me thikë mes dy vëllezërve në Viti

Therje me thikë mes dy vëllezërve në Viti

Kronika e Zezë
Lipjan, një vajze të mitur ia keqpërdorin fotot dhe incizimet në rrjetet sociale

Lipjan, një vajze të mitur ia keqpërdorin fotot dhe incizimet në rrjetet sociale

Kronika e Zezë
Një person gjendet pa shenja jete në Prizren, rasti po hetohet nga policia

Një person gjendet pa shenja jete në Prizren, rasti po hetohet nga policia

Kronika e Zezë
Nuk pranoi të vidhte, 10-vjeçari kërcënohet nga bashkëmoshatarët e tij – tash një muaj s’del nga shtëpia

Nuk pranoi të vidhte, 10-vjeçari kërcënohet nga bashkëmoshatarët e tij – tash një muaj s’del nga shtëpia

Sociale
Rusia lëshon fletarrestim për disa zyrtarë policorë të Kosovës, Qalaj: Të trajtohet me seriozitet nga shteti

Rusia lëshon fletarrestim për disa zyrtarë policorë të Kosovës, Qalaj: Të trajtohet me seriozitet nga shteti

Kosovë
Gjendet një 91-vjeçare e vdekur në Prishtinë, policia nis hetimet

Gjendet një 91-vjeçare e vdekur në Prishtinë, policia nis hetimet

Kronika e Zezë
Pamje nga vendi ku u gjet personi i pajetë në Pejë, gropa ishte e thellë 2-3 metra

Pamje nga vendi ku u gjet personi i pajetë në Pejë, gropa ishte e thellë 2-3 metra

Kronika e Zezë
Ndalohen katër kamionë që dyshohet se po bartnin dru ilegalisht

Ndalohen katër kamionë që dyshohet se po bartnin dru ilegalisht

Kronika e Zezë
Konfiskohen mbi dy mijë euro false në Prishtinë

Konfiskohen mbi dy mijë euro false në Prishtinë

Kronika e Zezë
Largohet trupi i pajetë që u gjet në një gropë në Pejë – policia thotë se ende nuk është identifikuar viktima

Largohet trupi i pajetë që u gjet në një gropë në Pejë – policia thotë se ende nuk është identifikuar viktima

Kronika e Zezë