0Shares

Manchester City nuk ka arritur të nxjerrë asgjë më shumë se një barazim pa gola ndaj QPR-së në Loftus Road.

City dominoni gjatë gjithë takimit, por nuk arriti që as se si të gjente golin, teksa edhe vendasit u treguan stoik para tifozëve të vet.

Pas këtij barazimi City ka 52 pikë, katër më pak se sa Manchester United që ka 56 pikë dhe luan nesër ndaj Southamptonit. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)