0Shares

Sulmuesi i uruguaian, Edinson Cavani, ka pranuar se aktualisht po kalon periudhën më të keqe të qëndrimit të tij te Napoli.

Shpresat e Napolit për të luftuar për titull janë shuar me humbjen ndaj Interit dhe Bolognas, por 25-vjeçari shpreson që ekipi i tij të kthehet në rrugën e duhur.

“Është momenti më i keq për mua gjatë qëndrimit tim te Napoli”, ka deklaruar Cavani. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)