LAJMI I FUNDIT:
Imran Amiti

Imran Amiti

249 Artikuj

E vërteta mbi gjendjen shëndetësore të Michael Schumacher, pakti i heshtjes dhe lufta e legjendës për të parë shkëlqimin e djalit të tij

E vërteta mbi gjendjen shëndetësore të Michael Schumacher, pakti i heshtjes dhe lufta e legjendës për të parë shkëlqimin e djalit të tij

Imran Amiti
Jeta, karriera dhe përfundimi tragjik i River Phoenix – vëllait të yllit të “Joker”

Jeta, karriera dhe përfundimi tragjik i River Phoenix – vëllait të yllit të “Joker”

Imran Amiti
Çfarë ndodhi me 23 lojtarët që u krahasuan me Messin, në listë edhe dy shqiptarë – ‘Messi zviceran’ dhe ‘Messi kosovar’

Çfarë ndodhi me 23 lojtarët që u krahasuan me Messin, në listë edhe dy shqiptarë – ‘Messi zviceran’ dhe ‘Messi kosovar’

Imran Amiti
Kush është Ana de Armas, dama që do ta shohim në filmin e ri për James Bondin

Kush është Ana de Armas, dama që do ta shohim në filmin e ri për James Bondin

Imran Amiti
Tregimi për Archie Williams, këngëtari që kaloi 36 vite në burg për krimin që nuk e kishte bërë – ka një shans të dytë në jetë

Tregimi për Archie Williams, këngëtari që kaloi 36 vite në burg për krimin që nuk e kishte bërë – ka një shans të dytë në jetë

Imran Amiti
“Friends”: 25 yjet e mëdha hollivudiane që kanë qenë mysafirë në serialin e popullarizuar

“Friends”: 25 yjet e mëdha hollivudiane që kanë qenë mysafirë në serialin e popullarizuar

Imran Amiti
Ana e errët e Mike Tyson: Nga orgjitë me nënat e atyre që u jepte para, deri te fantazia e shfrenuar për t’ia shpërthyer dikujt trurin

Ana e errët e Mike Tyson: Nga orgjitë me nënat e atyre që u jepte para, deri te fantazia e shfrenuar për t’ia shpërthyer dikujt trurin

Imran Amiti
Njëmbëdhjetë të dhëna mbresëlënëse për Cristiano Ronaldon që ndoshta nuk i keni ditur

Njëmbëdhjetë të dhëna mbresëlënëse për Cristiano Ronaldon që ndoshta nuk i keni ditur

Imran Amiti
Dhjetë yjet botërore që e kanë përjetuar tmerrin në të kaluarën

Dhjetë yjet botërore që e kanë përjetuar tmerrin në të kaluarën

Imran Amiti
Nga fishkëllimat për Figon, ovacionet për Ronaldinhon, ‘calma’ e CR7 dhe fanella e Messit – 25 gjestet që kanë shënuar historinë e ‘el Clasicos’

Nga fishkëllimat për Figon, ovacionet për Ronaldinhon, ‘calma’ e CR7 dhe fanella e Messit – 25 gjestet që kanë shënuar historinë e ‘el Clasicos’

Imran Amiti
‘Deontay Wilder vs Tyson Fury 2’: Gjithçka që duhet të dini për meçin e të pamposhturve për titullin WBC

‘Deontay Wilder vs Tyson Fury 2’: Gjithçka që duhet të dini për meçin e të pamposhturve për titullin WBC

Imran Amiti
Mënyra si i fiton paratë dhe si arriti të bëhej miliardere Kylie Jenner

Mënyra si i fiton paratë dhe si arriti të bëhej miliardere Kylie Jenner

Imran Amiti
Çiftet e harruara të Hollywoodit – vështirë të besohet se këta yje dikur ishin bashkë

Çiftet e harruara të Hollywoodit – vështirë të besohet se këta yje dikur ishin bashkë

Imran Amiti
Gërshetimi i sportit dhe artit në romancë: 15 futbollistët që u lidhën me bukuroshe të famshme

Gërshetimi i sportit dhe artit në romancë: 15 futbollistët që u lidhën me bukuroshe të famshme

Imran Amiti
Të famshmit që i shpenzojnë paratë e tyre për t’i ndihmuar të tjerët

Të famshmit që i shpenzojnë paratë e tyre për t’i ndihmuar të tjerët

Imran Amiti
Prindër, vajza, trajnerë: Biografi e shkurtër e nëntë viktimave të aksidentit tragjik me helikopterin e Kobe Bryant

Prindër, vajza, trajnerë: Biografi e shkurtër e nëntë viktimave të aksidentit tragjik me helikopterin e Kobe Bryant

Imran Amiti
Dhjetë çiftet e famshme që e nisën lidhjen përmes tradhtisë

Dhjetë çiftet e famshme që e nisën lidhjen përmes tradhtisë

Imran Amiti
Tatuazhet e Conor McGregor, ku ndodhen dhe çfarë kuptimi kanë

Tatuazhet e Conor McGregor, ku ndodhen dhe çfarë kuptimi kanë

Imran Amiti
Femrat që kanë thuajse gjithçka – edhe bukurinë, edhe pasurinë: 15 miliarderet që janë vazhdimisht në qendër të vëmendjes

Femrat që kanë thuajse gjithçka – edhe bukurinë, edhe pasurinë: 15 miliarderet që janë vazhdimisht në qendër të vëmendjes

Imran Amiti
Ka pasuri milionëshe, bën jetë luksoze me aeroplanë privatë e pushime ekzotike, por Anthony Joshua nuk i shpenzon paratë e tij

Ka pasuri milionëshe, bën jetë luksoze me aeroplanë privatë e pushime ekzotike, por Anthony Joshua nuk i shpenzon paratë e tij

Imran Amiti
Me vdekjen e Nick Gordon mbyllet kapitulli tragjik, si trashëgues i demonëve që i kishin përndjekur Whitney Houstonin dhe vajzën e saj, Bobbi Kristina

Me vdekjen e Nick Gordon mbyllet kapitulli tragjik, si trashëgues i demonëve që i kishin përndjekur Whitney Houstonin dhe vajzën e saj, Bobbi Kristina

Imran Amiti
Hapja, mbyllja dhe gjithçka që duhet të dini për ‘afatin kalimtar të janarit 2020’

Hapja, mbyllja dhe gjithçka që duhet të dini për ‘afatin kalimtar të janarit 2020’

Imran Amiti
Vdekja e djalit të madh, diagnostikimi i djalit tjetër me autizëm dhe vajza me sëmundje të zemrës – jeta e trishtuar e Stallone prapa kamerave

Vdekja e djalit të madh, diagnostikimi i djalit tjetër me autizëm dhe vajza me sëmundje të zemrës – jeta e trishtuar e Stallone prapa kamerave

Imran Amiti
Të famshmit që vuajnë nga psoriaza

Të famshmit që vuajnë nga psoriaza

Imran Amiti