Vazhdon çmenduria në ndeshjen Arsenal – Liverpool, Firmino barazon rezultatin (Video)

LONDON, ENGLAND - DECEMBER 22: Roberto Firmino of Liverpool reacts after a missed chance during the Premier League match between Arsenal and Liverpool at Emirates Stadium on December 22, 2017 in London, England. (Photo by Catherine Ivill/Getty Images)

Pasi ishte duke humbur me rezultat 2-0, Arsenali e ktheu rezultatin në favor me rezultat 3-2.

Por Firmino arriti t’i barazojë shifrat pas një goli të bukur të shënuar në minutën e 71-të.

Braziliani mori një top të mirë në zonë dhe gjuajti bukur për ta mposhtur Cech.

Rezultati aktual është 3-3.

Me lojën që po zhvillohet gjasat janë që secila skuadër të shënojë fitore. /Telegrafi/

Ka luajtur vetëm një minutë, ylli i Bayernit i mërzitur pasi Kompany e 'përjashtoi' nga ekipi

Amarildo Bakaj merr një fitore të madhe, detyron kundërshtarin që ta dorëzojë meçin

Renditen dhjetë gjyqtarët më të mirë në histori të futbollit –  diferencë e vogël mes dy vendeve të para

Renditen dhjetë gjyqtarët më të mirë në histori të futbollit – diferencë e vogël mes dy vendeve të para

Ylli i Manchester Cityt thotë se mund të detyrohet të pensionohet nga futbolli pas këtij sezoni

“Isha një person tjetër”, Tonali rikthehet të flas për varësinë ndaj lojërave të fatit

Yamal dha një përgjigje mjaft interesante kur u pyet për fotografinë me Messin si fëmijë