LAJMI I FUNDIT:
Roberto Firmino

Roberto Firmino

325 Artikuj

Info

Sulmuesi brazilian ka lindur më 2 tetor 1991. Në të kaluarën ka luajtur edhe për Figueirense dhe Hoffenheim.

Renditen arsyet se përse yjet e mëdhenj duan të largohen sa më parë nga Arabia dhe të rikthehen në Evropë

Renditen arsyet se përse yjet e mëdhenj duan të largohen sa më parë nga Arabia dhe të rikthehen në Evropë

Ligat tjera
Njëri nga dy top sulmuesit në Stamford Bridge – Chelsea përgatit “bombën” për afatin e janarit

Njëri nga dy top sulmuesit në Stamford Bridge – Chelsea përgatit “bombën” për afatin e janarit

Premier League
Firmino afër rikthimit në Ligën Premier, gjashtë muaj pas kalimit në Arabi

Firmino afër rikthimit në Ligën Premier, gjashtë muaj pas kalimit në Arabi

Ndërkombëtare
Dhuratat e fundvitit të yjeve që luajnë në Arabinë Suadite: Bugatti, orë në vlerë 400 mijë euro dhe ishuj privat

Dhuratat e fundvitit të yjeve që luajnë në Arabinë Suadite: Bugatti, orë në vlerë 400 mijë euro dhe ishuj privat

Ligat tjera
Dështoi në Arabi, Firmino drejt rikthimit në Evropë

Dështoi në Arabi, Firmino drejt rikthimit në Evropë

Ndërkombëtare
Firmino po largohet nga Al Ahli, por jo edhe nga Arabia

Firmino po largohet nga Al Ahli, por jo edhe nga Arabia

Ligat tjera
Gabriel Jesus zgjedh “fenomenin” dhe dy lojtarët e Man Cityt në pesëshen e tij të ëndrrave

Gabriel Jesus zgjedh “fenomenin” dhe dy lojtarët e Man Cityt në pesëshen e tij të ëndrrave

Ndërkombëtare
“Kurrë nuk ishin miqtë më të mirë” – Firmino zbulon detaje rreth marrëdhënies mes Salah dhe Mane

“Kurrë nuk ishin miqtë më të mirë” – Firmino zbulon detaje rreth marrëdhënies mes Salah dhe Mane

Premier League
Debutim ëndrrash për Firminon, shënon het-trik në ndeshjen e parë me Al-Ahli

Debutim ëndrrash për Firminon, shënon het-trik në ndeshjen e parë me Al-Ahli

Ligat tjera
Sadio Mane zbulon se dy ish-bashkëlojtarë i kërkuan të refuzonte transferimin te Al Nassr

Sadio Mane zbulon se dy ish-bashkëlojtarë i kërkuan të refuzonte transferimin te Al Nassr

Ligat tjera
Formacioni më i mirë në Superligën e Arabisë Saudite i mbushur me yje, do ta mposhte çdo skuadër

Formacioni më i mirë në Superligën e Arabisë Saudite i mbushur me yje, do ta mposhte çdo skuadër

Ligat tjera
Mane dhe Firmino mund të jenë sërish shok skuadre, Al Ahli po këmbëngul për të nënshkruar me senegalezin

Mane dhe Firmino mund të jenë sërish shok skuadre, Al Ahli po këmbëngul për të nënshkruar me senegalezin

Ndërkombëtare
Roberto Firmino prezantohet te skuadra arabe

Roberto Firmino prezantohet te skuadra arabe

Ndërkombëtare
E kryer, Roberto Firmino karrierën do ta vazhdojë te Al Ahli

E kryer, Roberto Firmino karrierën do ta vazhdojë te Al Ahli

Ndërkombëtare
Edhe Firmino drejt Arabisë Saudite, në bisedime me Al Ahli

Edhe Firmino drejt Arabisë Saudite, në bisedime me Al Ahli

Premier League
Nga Kane te Osimhen dhe Havertz – 13 emrat që Real Madridi po monitoron për sulm

Nga Kane te Osimhen dhe Havertz – 13 emrat që Real Madridi po monitoron për sulm

La Liga
Lista me 10 yjet që janë pa kontrata pas 30 qershorit

Lista me 10 yjet që janë pa kontrata pas 30 qershorit

Ndërkombëtare
Roberto Firimino është në listën e Real Madridit

Roberto Firimino është në listën e Real Madridit

La Liga
E ardhmja e Firminos në Serie A, katër top klubet pas tij

E ardhmja e Firminos në Serie A, katër top klubet pas tij

Premier League
Klopp flet për lamtumirën e Firminos dhe Milnerit nga Liverpooli: Futbollistë që kanë histori të mrekullueshme

Klopp flet për lamtumirën e Firminos dhe Milnerit nga Liverpooli: Futbollistë që kanë histori të mrekullueshme

Premier League
Firmino i ofrohet Realit, Los Blancos po e shqyrtojnë nënshkrimin me brazilianin

Firmino i ofrohet Realit, Los Blancos po e shqyrtojnë nënshkrimin me brazilianin

Premier League
Lamtumirë emocionuese e Firminos në Anfield Road

Lamtumirë emocionuese e Firminos në Anfield Road

Premier League
Firmino zbulon arsyen e largimit nga Liverpooli

Firmino zbulon arsyen e largimit nga Liverpooli

Premier League
Liverpooli konfirmon largimin e katër yjeve të skuadrës, në mesin e tyre edhe Firmino dhe Milner

Liverpooli konfirmon largimin e katër yjeve të skuadrës, në mesin e tyre edhe Firmino dhe Milner

Premier League