Crystal Palace shokon Chelsean me dy gola për dy minuta (Video)

Crystal Palace është kthyer në ndeshje me dy gola të shpejt.

Fillimisht ishte Wilfried Zaha, i cili shënoi një gol të bukur në minutën e nëntë për 1-1.

Ndërsa, vetëm një minutë e diç më vonë, gol të bukur shënoi edhe Christian Benteke, i cili paraboloi portierin e vendasve për 2-1. /Telegrafi/

Di Maria nuk hezitoi kur tregoi trajnerin më të keq me të cilin ka punuar gjatë karrierës së tij

Lewandowski bën një gjest të jashtëzakonshëm për ta ndihmuar Barcelonës në regjistrimin e lojtarëve

Nga Rexhepi te Prekazi, Krasniqi e Hazrollaj - formacioni i javës së katërt në Superligën e Kosovës