LAJMI I FUNDIT:

Crystal Palace

579 Artikuj

Tabela e Ligës Premier do të dukej shumë më ndryshe nëse nuk do të përdorej VAR-i

Tabela e Ligës Premier do të dukej shumë më ndryshe nëse nuk do të përdorej VAR-i

Premier League
PSG e gjen zëvendësuesin e Messit në Ligën Premier

PSG e gjen zëvendësuesin e Messit në Ligën Premier

Ligue 1
“Prekja e parë më e mirë se e Lukakut” – Roy Hodgson tentoi të ndal topin, përpjekja e tij bëhet virale

“Prekja e parë më e mirë se e Lukakut” – Roy Hodgson tentoi të ndal topin, përpjekja e tij bëhet virale

Premier League
Skuadra U-16 e Barcelonës shënoi gol të dyshimtë ndaj Crystal Palaces – disa e quajnë si mashtrim

Skuadra U-16 e Barcelonës shënoi gol të dyshimtë ndaj Crystal Palaces – disa e quajnë si mashtrim

La Liga
Zinchenko sqaron reagimin e tij në videon virale: Nuk është rasti i vetëm

Zinchenko sqaron reagimin e tij në videon virale: Nuk është rasti i vetëm

Premier League
U refuzua nga Crystal Palace, mbeti pa shtëpi – sot ai ka pasuri prej miliona euro fal një kompanie të madhe teknologjike

U refuzua nga Crystal Palace, mbeti pa shtëpi – sot ai ka pasuri prej miliona euro fal një kompanie të madhe teknologjike

Premier League
Dominimi i Granit Xhakës në numra ndaj Crystal Palaces

Dominimi i Granit Xhakës në numra ndaj Crystal Palaces

Premier League
Arsenal 4-1 Crystal Palace, nota e Granit Xhakës dhe lojtarëve të tjerë

Arsenal 4-1 Crystal Palace, nota e Granit Xhakës dhe lojtarëve të tjerë

Premier League
Granit Xhaka e ndihmon Arsenalin në shkatërrimin e Crystal Palaces

Granit Xhaka e ndihmon Arsenalin në shkatërrimin e Crystal Palaces

Premier League
Arsenali po ‘e shkel’ Crystal Pacaen – super gol nga Granit Xhaka

Arsenali po ‘e shkel’ Crystal Pacaen – super gol nga Granit Xhaka

Premier League
Arsenali luan vetëm për tri pikë ndaj Crystal Palace, formacionet zyrtare

Arsenali luan vetëm për tri pikë ndaj Crystal Palace, formacionet zyrtare

Premier League
Zyrtare: Vieira dhe Crystal Palace ndajnë rrugët

Zyrtare: Vieira dhe Crystal Palace ndajnë rrugët

Premier League
Wilfried Zaha merr ofertë që mund t’ia ndryshojë jetën

Wilfried Zaha merr ofertë që mund t’ia ndryshojë jetën

Ndërkombëtare
Crystal Palace 0-1 Man City, notat e lojtarëve

Crystal Palace 0-1 Man City, notat e lojtarëve

Premier League
Man City fiton te Crystal Palace dhe vazhdon presionin kundrejt Arsenalit

Man City fiton te Crystal Palace dhe vazhdon presionin kundrejt Arsenalit

Premier League
Man City luan për fitoren e radhës në udhëtim te Crystal Palace, formacionet zyrtare

Man City luan për fitoren e radhës në udhëtim te Crystal Palace, formacionet zyrtare

Premier League
Notat e lojtarëve, Crystal Palace 0-0 Liverpool: Salah dhe Guaita më të mirët

Notat e lojtarëve, Crystal Palace 0-0 Liverpool: Salah dhe Guaita më të mirët

Premier League
Crystal Palace dhe Liverpool barazojnë pa gola

Crystal Palace dhe Liverpool barazojnë pa gola

Premier League
Formacionet zyrtare, Crystal Palace – Liverpool: Klopp kërkon fitoren e tretë me radhë

Formacionet zyrtare, Crystal Palace – Liverpool: Klopp kërkon fitoren e tretë me radhë

Premier League
Super kompjuteri parashikon tabelën përfundimtare të Ligës Premier – a mundet Man United të shkaktojë befasi?

Super kompjuteri parashikon tabelën përfundimtare të Ligës Premier – a mundet Man United të shkaktojë befasi?

Premier League
Merren masat zyrtare ndaj gjyqtarit që mori vendime skandaloze në ndeshjen Brighton – Crystal Palace

Merren masat zyrtare ndaj gjyqtarit që mori vendime skandaloze në ndeshjen Brighton – Crystal Palace

Premier League
Shefi i gjyqtarëve thërret një takim urgjent pas dy gabimeve skandaloze të VAR-it

Shefi i gjyqtarëve thërret një takim urgjent pas dy gabimeve skandaloze të VAR-it

Premier League
Dy huqje të mëdha nga VAR, Liga Premier e pranon gabimin

Dy huqje të mëdha nga VAR, Liga Premier e pranon gabimin

Premier League
Casemiro u përjashtua me karton të kuq pas një momenti çmendurie ndaj lojtarit të Crystal Palace

Casemiro u përjashtua me karton të kuq pas një momenti çmendurie ndaj lojtarit të Crystal Palace

Premier League