LAJMI I FUNDIT:

Wilfried Zaha

100 Artikuj

Zbulohen pagat e Zahas në Galatasaray – është shumë më e vogël se sa i ofruan Palace dhe Sauditët

Zbulohen pagat e Zahas në Galatasaray – është shumë më e vogël se sa i ofruan Palace dhe Sauditët

Ligat tjera
Wilfried Zaha arrin te Galatasaray

Wilfried Zaha arrin te Galatasaray

Ligat tjera
Zyrtarët e Fenerbahces gjenden në Londër për bisedime me Wilfried Zahan

Zyrtarët e Fenerbahces gjenden në Londër për bisedime me Wilfried Zahan

Ligat tjera
Ata tashmë janë lojtarë të lirë: Futbollsitët më të vlefshëm që janë pa kontratë

Ata tashmë janë lojtarë të lirë: Futbollsitët më të vlefshëm që janë pa kontratë

Ndërkombëtare
Formacioni i frikshëm i Al Nassr për sezonin e ardhshëm nëse siguron gjashtë nënshkrime të mëdha gjatë verës

Formacioni i frikshëm i Al Nassr për sezonin e ardhshëm nëse siguron gjashtë nënshkrime të mëdha gjatë verës

Ligat tjera
Zaha do ta refuzojë mega-ofertën nga klubi i Ronaldos, lidhet me PSG-në

Zaha do ta refuzojë mega-ofertën nga klubi i Ronaldos, lidhet me PSG-në

Ndërkombëtare
Roma përgatitet t’i zyrtarizojë dy transferime, ndërsa Mourinho shënjestron Zaha e Tielemans

Roma përgatitet t’i zyrtarizojë dy transferime, ndërsa Mourinho shënjestron Zaha e Tielemans

Serie A
Zaha në radhë për Superligën saudite, klubi i Ronaldos ka gati ofertën për ish-sulmuesin e Unitedit

Zaha në radhë për Superligën saudite, klubi i Ronaldos ka gati ofertën për ish-sulmuesin e Unitedit

Ligat tjera
Lista me 10 yjet që janë pa kontrata pas 30 qershorit

Lista me 10 yjet që janë pa kontrata pas 30 qershorit

Ndërkombëtare
Lista e lojtarëve më të fauluar në pesë ligat më të mira të Evropës këtë sezon – Vinicius i pakonkurrencë

Lista e lojtarëve më të fauluar në pesë ligat më të mira të Evropës këtë sezon – Vinicius i pakonkurrencë

Ndërkombëtare
Nga De Bruyne te De Gea dhe Salah – Zbulohet lista me lojtarin më të paguar të secilës skuadër në Ligën Premier 

Nga De Bruyne te De Gea dhe Salah – Zbulohet lista me lojtarin më të paguar të secilës skuadër në Ligën Premier 

Premier League
Wilfried Zaha merr ofertë që mund t’ia ndryshojë jetën

Wilfried Zaha merr ofertë që mund t’ia ndryshojë jetën

Ndërkombëtare
Ferguson ‘nuk foli kurrë’ me lojtarin e fundit që nënshkroi te Man Utd

Ferguson ‘nuk foli kurrë’ me lojtarin e fundit që nënshkroi te Man Utd

Premier League
Mes interesimit nga gjigantët evropianë në janar – Zaha është përcaktuar se ku dëshiron të luajë

Mes interesimit nga gjigantët evropianë në janar – Zaha është përcaktuar se ku dëshiron të luajë

Premier League
Nga Messi te Kroos, Skriniar dhe Rashford – 25 superyjet që janë të lirë të flasin me klube tjera

Nga Messi te Kroos, Skriniar dhe Rashford – 25 superyjet që janë të lirë të flasin me klube tjera

Shkumbin Pireva
Lista me yjet që u skadojnë kontratat në vitin 2023 – janë plotë 40 lojtarë në pyetje

Lista me yjet që u skadojnë kontratat në vitin 2023 – janë plotë 40 lojtarë në pyetje

Ndërkombëtare
Dikur ishte shumë i shtrenjtë, por tani Barcelona mund ta afrojë falas Zahan

Dikur ishte shumë i shtrenjtë, por tani Barcelona mund ta afrojë falas Zahan

La Liga
Liverpooli barazon edhe ndaj Crystal Palace, në ndeshjen ku Nunez u përjashtua me të kuq

Liverpooli barazon edhe ndaj Crystal Palace, në ndeshjen ku Nunez u përjashtua me të kuq

Premier League
Wilfried Zaha i ofrohet Romës, Giallorosët nisin ofertë zyrtare për të

Wilfried Zaha i ofrohet Romës, Giallorosët nisin ofertë zyrtare për të

Serie A
Roma e ka seriozisht për Wilfried Zahan

Roma e ka seriozisht për Wilfried Zahan

Premier League
‘Mallkimi i Drake’ është larguar zyrtarisht, të dhënat vërtetojnë se nuk është ashtu siç duket

‘Mallkimi i Drake’ është larguar zyrtarisht, të dhënat vërtetojnë se nuk është ashtu siç duket

Ndërkombëtare
Notat e lojtarëve: Crystal Palace 3-0 Arsenal, Xhaka me paraqitjen më të mirë te Topçinjtë

Notat e lojtarëve: Crystal Palace 3-0 Arsenal, Xhaka me paraqitjen më të mirë te Topçinjtë

Premier League
Arsenali nënshtrohet nga Crystal Palace

Arsenali nënshtrohet nga Crystal Palace

Premier League
Wilfried Zaha shënoi një supergol kundër Norwich Cityt, por më vonë ekzekutoi njërën nga penalltitë më të këqija që keni parë ndonjëherë

Wilfried Zaha shënoi një supergol kundër Norwich Cityt, por më vonë ekzekutoi njërën nga penalltitë më të këqija që keni parë ndonjëherë

Premier League