0Shares

Barcelona ka marrë një goditje të rëndë pas njoftimeve se kapiteni Carles Puyol ka pësuar një lëndim më serioz nga sa është menduar në sfidën ndaj Getafes.

Barcelona e shkatëroi Getafen në Madrid dhe në pjesën e dytë u lëndua Carles Puyol, i cili u detyrua të largohej nga loja.

Besohet se Puyol ka ndrdhur nyjen e këmbës së majtë dhe pritet të jetë jashtë aksionit nga katër deri në gjashtë javë sipas raportimeve të para nga mediat spanjolle. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)