0Shares

Pak më herët është plaçkitur Deutsche Bank në Zehlendorf, afër Berlinit. Grabitësi mban si pengje punëtorët e bankës, ndërsa në dorë ka një bombë.

Sipas policisë së Berlinit, hajduti krahas parave ka marrë pengje për të ikur më lehtë në vend të sigurt. Mediat lajmërojnë se ai kërcënon me një bombë.

Pranë bankës ka forca të sigurisë, ndërsa operacioni policor po vazhdon. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)