0Shares

Sulmuesi i uruguaian, Edinson Cavani, ka pranuar se aktualisht po kalon periudhën më të keqe të qëndrimit të tij te Napoli.

Shpresat e Napolit për të luftuar për titull janë shuar me humbjen ndaj Interit dhe Bolognas, por 25-vjeçari shpreson që ekipi i tij të kthehet në rrugën e duhur.

“Është momenti më i keq për mua gjatë qëndrimit tim te Napoli”, ka deklaruar Cavani. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)