0Shares

Gruaja që ka dashur të mbetet e paemëruar nga Brisbane e Australisë, ka fituar afro dymijë euro në lotari në fillim të javës.

Por pas tre ditësh, ajo ia ka dalë të zë preminë në një lojë tjetër, që arrin vlerën e 2.5 milionë eurove, transmeton Telegrafi.

Lagjja ku jeton fituesja e dyfishtë brenda tre ditëve

“Më dukej sikur fati ishte larguar nga unë dhe se tani po më kthehet. Është sikur kremi mbi tortë” ka thënë ajo lidhur me rastin.

Mësohet se edhe gjatë javëve të fundit, ka fituar në disa lotari por shuma të vogla të parave.

Kur është pyetur se si do t’i shpenzojë të hollat, ajo ka thënë se dëshiron të bëjë jetë normale, vetëm se do të shkojë të luaj ndonjëherë golf. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)