0Shares

Barcelona duket nguruese për ta lejuar largimin e David Villas drejt Arsenalit.

Mediat spanjolle shkruajnë se lojtari dëshiron marrëveshja të realizohet, por drejtuesit e Barcelonës janë kundër shitjes së tij në mes të sezonit.

Arsenali është i gatshëm të paguajë 12 milionë funte për fituesin e Kupës Botërore, i cili është jashtë planeve të trajnerit Tito Vilanova.

Nëse marrëveshja nuk mund të kompletohet para të enjtes, Arsenali do të kthehet me ofertë për Villan në qershor. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)