LAJMI I FUNDIT:

I përshtatshëm për të gjitha bizneset – shitet lokali në Prishtinë ID-102

Kur nisni rrugëtimin për të nisur një biznes të suksesshëm, një nga konsideratat kryesore është sigurimi i një ambienti ideal që ofron hapësirë të bollshme për biznesin tuaj.

Një lokal i tillë me 110m² është vënë në shitje në lagjen Kalabri të Prishtinës. Ky lokal ka edhe një terasë mjaft të madhe dhe parking

Lokali gjendet në katin S.

LOKALI NË SHITJE

Lokacioni Kalabri

Sipërfaqja 110m2

Kati S

Terasë

Parking

Shpallja: ID-102

Video e lokalit në shitje

Shëtitja virtuale 3D

Për më shumë informacione kontaktoni në:

Nr.tel: 048 90 90 90

E-mail: realestate@telegrafi.com

Artikull i sponzorizuar

Më shumë