LAJMI I FUNDIT:

Wolverhampton Wanderers

535 Artikuj

Liverpooli mendon transferimin e Ruben Neves, vlera e portugezit po bie çdo javë e më shumë

Liverpooli mendon transferimin e Ruben Neves, vlera e portugezit po bie çdo javë e më shumë

Premier League
Kur diçka nuk shkon me fanellat e futbollit

Kur diçka nuk shkon me fanellat e futbollit

Ndërkombëtare
Adama Traore nuk do ta harrojë kurrë Andrew Robertsonin, skocezi e shkeli në fytyrë anësorin spanjoll

Adama Traore nuk do ta harrojë kurrë Andrew Robertsonin, skocezi e shkeli në fytyrë anësorin spanjoll

Premier League
Liverpooli dhe Wolves duhet ta luajnë edhe takimin e dytë në FA Cup

Liverpooli dhe Wolves duhet ta luajnë edhe takimin e dytë në FA Cup

Premier League
Nuk shpjegohet ky gabim katastrofal i portierit të Liverpoolit – ia pasoi topin lojtarit kundërshtar për golin e epërsisë

Nuk shpjegohet ky gabim katastrofal i portierit të Liverpoolit – ia pasoi topin lojtarit kundërshtar për golin e epërsisë

Premier League
Formacionet zyrtare të duelit në FA Cup: Liverpool – Wolves

Formacionet zyrtare të duelit në FA Cup: Liverpool – Wolves

Premier League
Kaloi portierin dhe nuk shënoi në portën e zbrazët, Bailey qau si fëmijë në fushë pas ‘huqjes së sezonit’ kundër Wolves

Kaloi portierin dhe nuk shënoi në portën e zbrazët, Bailey qau si fëmijë në fushë pas ‘huqjes së sezonit’ kundër Wolves

Premier League
Isco e ka të ardhmen e paqartë, mes Italisë, Anglisë dhe SHBA-së

Isco e ka të ardhmen e paqartë, mes Italisë, Anglisë dhe SHBA-së

Serie A
Rashford vendimtar, United merr tre pikë të mëdha në udhëtim te Wolves

Rashford vendimtar, United merr tre pikë të mëdha në udhëtim te Wolves

Premier League
Wolverhampton dhe Manchester United kërkojnë fitore, formacionet zyrtare

Wolverhampton dhe Manchester United kërkojnë fitore, formacionet zyrtare

Premier League
Wolverhamptoni interesohet për Nacho Fernandez

Wolverhamptoni interesohet për Nacho Fernandez

Premier League
Zyrtare: Cunha bëhet transferimi i parë i Lopeteguit te Wolves

Zyrtare: Cunha bëhet transferimi i parë i Lopeteguit te Wolves

Premier League
Isco ndërpret kontratën me Sevillan, vetëm katër muaj pas nënshkrimit

Isco ndërpret kontratën me Sevillan, vetëm katër muaj pas nënshkrimit

La Liga
Arteta jep detaje për gjendjen e Xhakës: Ai nuk u ndje mirë, sikurse edhe disa lojtarë të tjerë

Arteta jep detaje për gjendjen e Xhakës: Ai nuk u ndje mirë, sikurse edhe disa lojtarë të tjerë

Premier League
Wolves 0-2 Arsenal, notat e lojtarëve

Wolves 0-2 Arsenal, notat e lojtarëve

Premier League
Arsenali vazhdon marshimin, mposht Wolvesin dhe distancohet nga Man City

Arsenali vazhdon marshimin, mposht Wolvesin dhe distancohet nga Man City

Premier League
Granit Xhaka ndjen shqetësime, del nga loja vetëm pas 15 minutash

Granit Xhaka ndjen shqetësime, del nga loja vetëm pas 15 minutash

Premier League
Arsenali do vetëm fitore në udhëtim te Wolves, formacionet zyrtare

Arsenali do vetëm fitore në udhëtim te Wolves, formacionet zyrtare

Premier League
Julen Lopetegui fillon të ndërtojë Wolvesin e tij, kërkon dy lojtarët e Real Madridit

Julen Lopetegui fillon të ndërtojë Wolvesin e tij, kërkon dy lojtarët e Real Madridit

Premier League
Zyrtare: Julen Lopetegui është trajner i ri i Wolves

Zyrtare: Julen Lopetegui është trajner i ri i Wolves

Premier League
Diego Costa rikthehet ‘i vjetri’, ndëshkohet me të kuq pasi goditi me kokë kundërshtarin

Diego Costa rikthehet ‘i vjetri’, ndëshkohet me të kuq pasi goditi me kokë kundërshtarin

Premier League
Portieri i Wolves në Ligën Premier ka tetë ndeshje që mbron me dorë të thyer, sot nuk ka pësuar dhe madje priti penallti

Portieri i Wolves në Ligën Premier ka tetë ndeshje që mbron me dorë të thyer, sot nuk ka pësuar dhe madje priti penallti

Premier League
Nottinghami u tall para ndeshjes me Wolvesin, por ‘Ujqit’ ia kthyen në mënyrë të jashtëzakonshme pas fitores

Nottinghami u tall para ndeshjes me Wolvesin, por ‘Ujqit’ ia kthyen në mënyrë të jashtëzakonshme pas fitores

Premier League
Refuzon ta blejë tani Unitedin: Katër klubet e Ligës Premier që mund të përfundojnë nën pronësinë e Ratcliffe

Refuzon ta blejë tani Unitedin: Katër klubet e Ligës Premier që mund të përfundojnë nën pronësinë e Ratcliffe

Driton Gajraku