LAJMI I FUNDIT:
Willow Smith

Willow Smith

12 Artikuj

‘Ishte padyshim një kurbë mësimi’ – Willow Smith pranon se rruajtja e kokës në moshën 12 vjeçare ishte gjëja më ‘radikale’ që ajo ka bërë ndonjëherë

‘Ishte padyshim një kurbë mësimi’ – Willow Smith pranon se rruajtja e kokës në moshën 12 vjeçare ishte gjëja më ‘radikale’ që ajo ka bërë ndonjëherë

Flokë dhe stil
Vajza e Will Smith komenton për herë të parë incidentin e babait të saj në ‘Oscars’

Vajza e Will Smith komenton për herë të parë incidentin e babait të saj në ‘Oscars’

Po Flitet
Videoja bizare – në prani të vajzës së saj, Jada rrëfen me krenari se gjyshja ia mësoi vetëkënaqësinë kur ishte nëntëvjeçare

Videoja bizare – në prani të vajzës së saj, Jada rrëfen me krenari se gjyshja ia mësoi vetëkënaqësinë kur ishte nëntëvjeçare

Po Flitet
Camila Cabello dhe Willow Smith ndezin skenën e Saturday Night Live me performancën e “Psychofreak”

Camila Cabello dhe Willow Smith ndezin skenën e Saturday Night Live me performancën e “Psychofreak”

Yjet
Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “iHeartRadio Music Awards 2022”

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “iHeartRadio Music Awards 2022”

Modë
Transformimet më mahnitëse të flokëve të vajzave të famshme gjatë vitit 2021

Transformimet më mahnitëse të flokëve të vajzave të famshme gjatë vitit 2021

Laura Sekiraqa
Vajza e Will Smith dëshmon se e praktikon poliamorinë, nuk i kursen puthjet publike me meshkuj të ndryshëm

Vajza e Will Smith dëshmon se e praktikon poliamorinë, nuk i kursen puthjet publike me meshkuj të ndryshëm

Po Flitet
Willow Smith rruan kokën në skenë gjatë performancës së ‘Whip My Hair’

Willow Smith rruan kokën në skenë gjatë performancës së ‘Whip My Hair’

Flokë dhe stil
Kombinime të mahnitshme veshjesh të nënave dhe vajzave të famshme

Kombinime të mahnitshme veshjesh të nënave dhe vajzave të famshme

Keshilla Modë
Yjet e famshëm që vërtetojnë së ndryshimi i stilit të flokëve të transformon në një tjetër person

Yjet e famshëm që vërtetojnë së ndryshimi i stilit të flokëve të transformon në një tjetër person

Yjet
10 frizura të reja të cilat duhet patjetër t’i provoni këtë sezon

10 frizura të reja të cilat duhet patjetër t’i provoni këtë sezon

Flokë dhe stil
Fëmijët e yjeve që kanë pushtuar tregun e modës

Fëmijët e yjeve që kanë pushtuar tregun e modës

Trend