LAJMI I FUNDIT:

Yjet e famshëm që vërtetojnë së ndryshimi i stilit të flokëve të transformon në një tjetër person

Yjet e famshëm që vërtetojnë së ndryshimi i stilit të flokëve të transformon në një tjetër person
19. Dua Lipa

Njerëzit e famshëm janë si spiunë – ata janë mjeshtër të rregullimit të përsosur të pamjes së tyre.

Dhe nuk ka asgjë më drastike për të ndryshuar një pamje sesa një stil i ri i flokëve, qoftë prerje apo ngjyrosje.


Kristen Stewart dhe Dua Lipa me flokë portokalli, Willow Smith me një kokë të rruar, apo Barbie Ferreira me baluke e dinë këtë më mirë se kushdo tjetër.

Pesëmbëdhjetë yjet e famshëm të Hollywoodit që janë martuar me njerëz të thjeshtë
Lexo po ashtu Pesëmbëdhjetë yjet e famshëm të Hollywoodit që janë martuar me njerëz të thjeshtë

Bright Side ka sjell së fundmi një listë me 20 yjet e famshme që u transformuan tërësisht në dukje pasi ndryshuan stilin e flokëve. /Telegrafi/

1. Nicole Scherzinger

2. Charlize Theron

3. Ariel Winter

4. Kerry Washington

5. Leighton Meester

6. Emilia Clarke

7. Willow Smith

8. Scarlett Johansson

9. Sarah Michelle Gellar

10. Kristen Stewart

11. Lachlan Watson

12. Megan Thee Stallion

13. Jonah Hill

14. Hayden Panettiere

15. Amandla Stenberg

16. Grimes

17. Anna Camp

18. Lady Gaga

19. Dua Lipa

20. Lilly Allen

21. Ciara

22. Elle Fanning

23. Barbie Ferreira

Në trend Magazina

Më shumë
Rike Roçi largohet përfundimisht nga shtëpia e Big Brother VIP Albania 3

Rike Roçi largohet përfundimisht nga shtëpia e Big Brother VIP Albania 3

Magazina
Legjenda e Bilbaos i bën dhuratë ish-futbollistit Lumbardh Salihu, në Mallorca të Spanjës

Legjenda e Bilbaos i bën dhuratë ish-futbollistit Lumbardh Salihu, në Mallorca të Spanjës

Magazina

"Më shumë nuk ka vend" - Xhensila Myrtezaj dërgon mesazh për Bes Kallakun në fotografinë me dy fëmijët e saj

Magazina

"Gabim, stop, stop, stop", një kanaçe u hodh drejt Alketa Vejsiut gjatë X Factorit - reagimi i saj ishte i menjëhershëm

Magazina
Roberto Cavalli la pas gruan e tij 45 vjet më të re, modelen suedeze të cilës ia bleu një ishull privat

Roberto Cavalli la pas gruan e tij 45 vjet më të re, modelen suedeze të cilës ia bleu një ishull privat

Magazina
“Nuk mbaj mend të ketë qenë ndonjë kërcimtar i rreshtit të parë”, Iliri Shaqiri nuk kursehet për Albi Nakon

“Nuk mbaj mend të ketë qenë ndonjë kërcimtar i rreshtit të parë”, Iliri Shaqiri nuk kursehet për Albi Nakon

Magazina
Kalo në kategori