Njerëzit e famshëm janë si spiunë – ata janë mjeshtër të rregullimit të përsosur të pamjes së tyre.

Reklama

Dhe nuk ka asgjë më drastike për të ndryshuar një pamje sesa një stil i ri i flokëve, qoftë prerje apo ngjyrosje.

Kristen Stewart dhe Dua Lipa me flokë portokalli, Willow Smith me një kokë të rruar, apo Barbie Ferreira me baluke e dinë këtë më mirë se kushdo tjetër.

Pesëmbëdhjetë yjet e famshëm të Hollywoodit që janë martuar me njerëz të thjeshtë Pesëmbëdhjetë yjet e famshëm të Hollywoodit që janë martuar me njerëz të thjeshtë

Bright Side ka sjell së fundmi një listë me 20 yjet e famshme që u transformuan tërësisht në dukje pasi ndryshuan stilin e flokëve. /Telegrafi/

1. Nicole Scherzinger

2. Charlize Theron

Reklama

3. Ariel Winter

4. Kerry Washington

5. Leighton Meester

6. Emilia Clarke

7. Willow Smith

Reklama

8. Scarlett Johansson

9. Sarah Michelle Gellar

10. Kristen Stewart

11. Lachlan Watson

12. Megan Thee Stallion

13. Jonah Hill

14. Hayden Panettiere

15. Amandla Stenberg

16. Grimes

17. Anna Camp

18. Lady Gaga

19. Dua Lipa

20. Lilly Allen

21. Ciara

22. Elle Fanning

23. Barbie Ferreira