LAJMI I FUNDIT:

Pesëmbëdhjetë yjet e famshëm të Hollywoodit që janë martuar me njerëz të thjeshtë

Pesëmbëdhjetë yjet e famshëm të Hollywoodit që janë martuar me njerëz të thjeshtë

Në Hollywood, është e zakonshme që personat e famshëm të lidhen dhe të martohen me kolegët e tyre, dhe në të vërtetë ka një shpjegim për të. Ekspertët e marrëdhënieve besojnë se është më e lehtë për figurat publike të jenë me dikë që ndan stilin e jetës dhe besimet e tyre. Jeta nën një qendër të vëmendjes mund të jetë e vështirë për një person të rregullt, por ekzistojnë përjashtime dhe ata me krenari i qëndrojnë testit të famës.

Bright Side ka sjell një listë të 15 yjeve të famshëm që u martuan me njerëz të zakonshëm.


1. The Rock

Bashkëshortja: Lauren Hashian (janë martuar në vitin 2019)

Hashian vjen nga një familje muzikore. Babai i saj Sid luante në daulle për grupin e muzikës ‘rock’, Boston dhe vetë Hashian gjithashtu kanë një aftësi për muzikë. Ndonjëherë ajo punon në projekte të reja, por në përgjithësi preferon të mbajë “një profil të ulët” dhe këndon kryesisht për kënaqësinë e saj. Johnson dhe Hashian kanë dy fëmijë.

2. Zoe Saldana

Bashkëshorti: Marco Perego (martuar në vitin 2013)

Hubby i Saldana është një artist i talentuar italian. Ai gjithashtu është çmendurisht i dashuruar me gruan e tij të famshme dhe madje mori mbiemrin për ta nderuar. Çifti ka tre djem së bashku.

3. Sylvester Stallone

Bashkëshortja: Jennifer Flavin (martuar në vitin 1997)

Gruaja e bukur e Stallones ka qenë modele dhe madje tregoi interes për dokumentarë, por në fund të fundit nuk funksionoi. Përkundrazi, Flavin e gjeti veten në biznes dhe aktualisht zotëron një kompani serioze për kujdesin e lëkurës. Çifti ka tri vajza.

4. Scarlett Johansson

Bashkëshorti: Romain Dauriac (janë martuar në vitin 2014, janë divorcuar në vitin 2017)

Nuk është çudi që Johansson u tërhoq nga një francez i sofistikuar. Romain është thjesht pronar i një kompanie reklamuese dhe aktorja u bë lidhja e tij e vetme me Hollywoodin. Çifti ka një vajzë së bashku, por në fund të fundit, martesa e tyre nuk e duroi kohën.

5. Jeff Bridges

Bashkëshortja: Susan Geston (martuar në vitin 1977)

Bridges është një aktor tjetër që e gjeti të dashurin e tij në një film, por Geston nuk ishte aktore. Ajo punoi në një fermë që shërbeu si vend-xhirim për Rancho Deluxe dhe ajo ra në syrin e Bridges. Ata janë martuar prej 30 vitesh dhe kanë rritur tri vajza.

6. Christian Bale

Bashkëshortja: Sibi Blažić (martuar në vitin 2000)

Gruaja e aktorit kishte lidhje në Hollywood para se të kalonte rrugët me të. Ajo më parë ka punuar si modele, por më pas u bë asistente e Winona Ryder. Christian dhe Sibi kanë dy fëmijë së bashku dhe sapo hynë në dekadën e tretë të martesës.

7. Alec Baldwin

Bashkëshortja: Hilaria Thomas (martuar në vitin 2012)

Baldwin u takua me Thomas kur ajo ishte duke punuar si një instruktore e jogës në New York. Ata u martuan brenda një viti kur filluan një marrëdhënie dhe tani kanë katër fëmijë të adhurueshëm së bashku (i pesti është rrugës).

8. Gal Gadot

Bashkëshorti: Yaron Varsano (martuar në vitin 2008)

Ylli i filmit “Wonder Woman” u martua me një burrë nga vendi i saj, Izraeli përpara se ajo të gjente famë në Hollywood, por kjo nuk do të ndikonte në marrëdhëniet e tyre. Varsano është një zhvillues i pasurive të patundshme dhe baba i dy fëmijëve të saj.

9. Vince Vaughn

Bashkëshortja: Kyla Weber (martuar në vitin 2010)

Vaughn u lidh me sekserin kanadez, Kyla Weber. Deri më tani, marrëdhënia e tyre ka rezultuar e suksesshme pasi ata janë akoma të lumtur së bashku dhe rrisin dy fëmijë: një vajzë dhe një djalë.

10. Patrick Dempsey

Bashkëshortja: Jillian Fink (martuar në vitin 1999)

Fink është një modele e flokëve dhe kozmetikës që arriti të vjedhë zemrën e Dempseyt. Patrick tani është një baba i lumtur pasi ai dhe Jillian kanë tre fëmijë së bashku.

11. Elizabeth Banks

Bashkëshorti: Max Handelman (martuar në vitin 2003)

Banks dhe Handelman u takuan në kolegj. Më parë, fokusi kryesor i tij në karrierë ishte shkrimi për sportin, por me kalimin e viteve ai u diplomua për të prodhuar projekte kinematografike dhe ndihmon Banks në projektet e saj. Çifti është akoma i martuar për fat të mirë dhe ata kanë dy fëmijë së bashku.

12. Tobey Maguire

Bashkëshortja: Jennifer Meyer (martuar në vitin 2007, divorcuar në vitin 2017)

Meyer është një stiliste e bizhuterive dhe madje zotëron një kompani të emëruar me emrin e saj. Ajo u njoh me Maguire në vitin 2003 kur ai ishte duke xhiruar për filmin “Seabiscuit” (2003) dhe ata patën dy fëmijë gjatë marrëdhënies së tyre. Në vitin 2016, çifti u nda dhe u divorcua përfundimisht në vitin 2017.

13. Tina Fey

Bashkëshorti: Jeff Richmond (martuar në vitin 2001)

Fey dhe Richmond u takuan kur ajo ishte pjesë e “The Second City”, një grup komedish improvizuese në agoikago. Së bashku, ata u transferuan në Saturday Night Live, Fey si anëtare dhe skenariste; dhe Jeff si drejtor muzikor. Ai aktualisht punon si kompozitor dhe producent. Ata kanë dy fëmijë.

14. Mark Ruffalo

Bashkëshortja: Sunrise Coigney (martuar në vitin 2000)

Ruffalo dhe Coigney patën një takim të parë shumë kurioz të denjë për një film romantik – ata u takuan në xhirime! Sunrise ka disa kredi për aktrim, por ajo nuk është në të vërtetë një aktore profesioniste. Çifti ka një djalë dhe dy vajza së bashku.

15. Natalie Portman

Bashkëshorti: Benjamin Millepied (martuar në vitin 2012)

Portman dhe Millepied u takuan gjatë xhirimit të “Black Swan” (2010). Benjamin ishte koreograf dhe siguroi një shfaqje baleti për filmin. Ai ende vazhdon të punojë si balerin dhe madje ka punuar si drejtor i Baletit të Operës në Paris. Çifti kanë një djalë dhe një vajzë së bashku. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Don Xhoni dënohet nga policia, pasi bëri gara shpejtësie me Lamborghini në Tiranë

Don Xhoni dënohet nga policia, pasi bëri gara shpejtësie me Lamborghini në Tiranë

Magazina
Oriola Marashi merr tërë vëmendjen me dukjen e mrekullueshme, në një set fotografik të publikuar së fundi

Oriola Marashi merr tërë vëmendjen me dukjen e mrekullueshme, në një set fotografik të publikuar së fundi

Magazina

"I shoh kokë më kokë" - Pas daljes, Françeska tregon se kush mund ta fitojë Big Brother-in

Magazina
Edhe Meritoni në finale - për herë të parë një banor nga Kosova, finalist në Big Brother VIP Albania

Edhe Meritoni në finale - për herë të parë një banor nga Kosova, finalist në Big Brother VIP Albania

Magazina
Blero përlotet pasi dëgjon zërin e Afronës në studio, e pranon publikisht: Më kanë tradhtuar

Blero përlotet pasi dëgjon zërin e Afronës në studio, e pranon publikisht: Më kanë tradhtuar

Magazina
Françeska eliminohet nga BBVA - pesë banorët e mbetur janë zyrtarisht në finale

Françeska eliminohet nga BBVA - pesë banorët e mbetur janë zyrtarisht në finale

Magazina
Kalo në kategori