Shfaqja “iHeart Radio Music Awards 2022” që u transmetua dje në mbrëmje (e martë) në Los Angeles, nderon artistët dhe këngët më të dëgjuara në stacionet iHeartRadio dhe aplikacionin iHeartRadio gjatë gjithë vitit 2021.

Ceremonia e sivjetshme shfaqi performanca nga Megan Thee Stallion, Jason Aldean, John Legend, Charlie Puth, LL Cool J, Maneskin dhe Jennifer Lopez, e cila gjithashtu ishte fituesja çmimit të sivjetmë Icon.

52 vjeçarja u nderua me çmimin vjetor, i cili njeh “ndikimin e saj në kulturën pop, jetëgjatësinë dhe rëndësinë e vazhdueshme si një forcë turne dhe radio”.

Jennifer Lopez shkëlqen në “iHeartRadio Awards”- përlotet gjatë pranimit të çmimit Jennifer Lopez shkëlqen në “iHeartRadio Awards”- përlotet gjatë pranimit të çmimit

Si gjithmonë, yjet dhanë maksimumin nga vetja edhe në veshjet e tyre, duke u shfaqur me disa krijime të mahnitshme gjatë mbrëmjes.

Reklama

Veshjet më të bukura të kësaj mbrëmje ua sjellim më poshtë:

Reklama

Jennifer Lopez

/Telegrafi/