LAJMI I FUNDIT:

Vanessa Bryant

49 Artikuj

Vanessa Bryant merr dëmshpërblim afro 28 milionë euro për keqpërdorimin e fotografive të aksidentit fatal të Kobe dhe Giannas

Vanessa Bryant merr dëmshpërblim afro 28 milionë euro për keqpërdorimin e fotografive të aksidentit fatal të Kobe dhe Giannas

Yjet
Vanessa Bryant dëmshpërblehet me mbi 15 milionë euro pas publikimit të pamjeve të paautorizuara nga aksidenti tragjik i Kobe

Vanessa Bryant dëmshpërblehet me mbi 15 milionë euro pas publikimit të pamjeve të paautorizuara nga aksidenti tragjik i Kobe

Yjet
Vanessa Bryant thotë se pësoi sulm paniku kur pa pamjet e rënda të aksidentit tragjik të Kobe, ku vdiq edhe vajza e tyre e shtatë persona të tjerë

Vanessa Bryant thotë se pësoi sulm paniku kur pa pamjet e rënda të aksidentit tragjik të Kobe, ku vdiq edhe vajza e tyre e shtatë persona të tjerë

Yjet
Vanessa Bryant kujton Kobe Bryant në Ditën e Baballarëve teksa viziton shtëpinë e tij të fëmijërisë me vajzat e tyre

Vanessa Bryant kujton Kobe Bryant në Ditën e Baballarëve teksa viziton shtëpinë e tij të fëmijërisë me vajzat e tyre

Yjet
Vdekja e Kobe Bryant, kërkohet ekzaminim psikiatrik për bashkëshorten e legjendës sё Lakers

Vdekja e Kobe Bryant, kërkohet ekzaminim psikiatrik për bashkëshorten e legjendës sё Lakers

Yjet
Vanessa Bryant më në fund gjen zgjidhje me kompaninë e helikopterëve që e paditi për shkaktimin e vdekjes së burrit dhe të vajzës së saj

Vanessa Bryant më në fund gjen zgjidhje me kompaninë e helikopterëve që e paditi për shkaktimin e vdekjes së burrit dhe të vajzës së saj

Yjet
Natalia Bryant zgjodhi një fustan të mahnitshëm rozë për mbrëmjen e maturës

Natalia Bryant zgjodhi një fustan të mahnitshëm rozë për mbrëmjen e maturës

Modë
Do të festonin 20 vjetorin e martesës – Vanessa me dedikim prekës për bashkëshortin e ndjerë Kobe Bryant

Do të festonin 20 vjetorin e martesës – Vanessa me dedikim prekës për bashkëshortin e ndjerë Kobe Bryant

Yjet
Vanessa Bryant zbulon emrat e katër oficerëve që shpërndan fotografi të aksidentit ku mbeti i vdekur Kobe dhe vajza e tyre, Gianna

Vanessa Bryant zbulon emrat e katër oficerëve që shpërndan fotografi të aksidentit ku mbeti i vdekur Kobe dhe vajza e tyre, Gianna

Yjet
Vanessa Bryant kritikon tekstin e Meek Mill për Kobe Bryant: Mund të bësh më mirë se kaq

Vanessa Bryant kritikon tekstin e Meek Mill për Kobe Bryant: Mund të bësh më mirë se kaq

Yjet
“Ende nuk duket e vërtetë”, Vanessa Bryant kujton me një letër emocionuese Kobe dhe Giannan në njëvjetorin e vdekjes tragjike

“Ende nuk duket e vërtetë”, Vanessa Bryant kujton me një letër emocionuese Kobe dhe Giannan në njëvjetorin e vdekjes tragjike

Yjet
Paditet nga e ëma e cila po i kërkon dëmshpërblim, Vanessa Bryant thotë se nëna e saj po mundohet t’i zhvatë një shumë financiare pas vdekjes së Kobe

Paditet nga e ëma e cila po i kërkon dëmshpërblim, Vanessa Bryant thotë se nëna e saj po mundohet t’i zhvatë një shumë financiare pas vdekjes së Kobe

Yjet
Vanessa Bryant realizon tatuazh emrat e gjithë anëtarëve të familjes në këmbën e saj

Vanessa Bryant realizon tatuazh emrat e gjithë anëtarëve të familjes në këmbën e saj

Yjet
Vanessa Bryant uron LA Lakers pas shpalljes kampion në NBA: Sikur të ishin këtu Kobe dhe Gigi për ta parë këtë

Vanessa Bryant uron LA Lakers pas shpalljes kampion në NBA: Sikur të ishin këtu Kobe dhe Gigi për ta parë këtë

Yjet
Vanessa Bryant i reagon të ëmës pasi e akuzoi se e përzuri nga shtëpia

Vanessa Bryant i reagon të ëmës pasi e akuzoi se e përzuri nga shtëpia

Yjet
Shoku i skuadrës së Kobe Bryant, Pau Gasol i lind vajzë dhe e pagëzon me emrin Gianna

Shoku i skuadrës së Kobe Bryant, Pau Gasol i lind vajzë dhe e pagëzon me emrin Gianna

Yjet
Vanessa Bryant tregon se si vajza e tyre e vogël e kujton babanë e saj

Vanessa Bryant tregon se si vajza e tyre e vogël e kujton babanë e saj

Yjet
Sfida e re ‘gratë mbështesin gratë’ në Instagram, e nisur nga Vanessa Bryant

Sfida e re ‘gratë mbështesin gratë’ në Instagram, e nisur nga Vanessa Bryant

Trend
Vanessa Bryant me dedikim emocionues ndaj Kobe, në Ditën Ndërkombëtare për Etërit

Vanessa Bryant me dedikim emocionues ndaj Kobe, në Ditën Ndërkombëtare për Etërit

Yjet
Vanessa bllokon faqet e fansave të Kobe dhe Gianna Bryant në rrjetet sociale

Vanessa bllokon faqet e fansave të Kobe dhe Gianna Bryant në rrjetet sociale

Po Flitet
Vanessa Bryant realizon dy tatuazhe të reja, njëri dedikim për Kobe e tjetri për Giannën

Vanessa Bryant realizon dy tatuazhe të reja, njëri dedikim për Kobe e tjetri për Giannën

Yjet
“Nuk mund të marr frymë” – Vanessa Bryant i referohet vdekjes së George Floyd përmes Kobe

“Nuk mund të marr frymë” – Vanessa Bryant i referohet vdekjes së George Floyd përmes Kobe

Yjet
Vanessa Bryant surprizohet nga vajzat në ditëlindjen e saj të 38-të

Vanessa Bryant surprizohet nga vajzat në ditëlindjen e saj të 38-të

Yjet
Ditëlindja e 14-të e vajzës së ndjerë të Kobe Bryant, nëna e saj bën dedikim prekës

Ditëlindja e 14-të e vajzës së ndjerë të Kobe Bryant, nëna e saj bën dedikim prekës

Yjet