LAJMI I FUNDIT:

Natalia Bryant zgjodhi një fustan të mahnitshëm rozë për mbrëmjen e maturës

Natalia Bryant zgjodhi një fustan të mahnitshëm rozë për mbrëmjen e maturës

Vajza 18-vjeçare e Kobe dhe Vanessa Bryant ndau një foto të pamjes së saj për natën e madhe në Instagram, duke shkëlqyer me një fustan tyli me gjatësi deri në zogun e këmbëve dhe krah të lëshuar.

Reklama

Bryant kompletoi kombinimin e maturës me një tufë e vockël lulesh rozë dhe të bardha, sandale bezhë dhe gjerdanin e saj të argjendtë, në të cilin shkruhet “Gjithmonë”.

“Princeshë!” shkroi Ciara në komente, ndërsa Rachel Zoe shkroi, “Mahnitëse”, dhe Lilly Collins e deklaroi Bryant “më e bukura atje”.


Nënës krenare Vanessa Bryant iu shtua komenteve pozitive duke shkruar “Të dua zemër!”.

Millie Bobby Brown, Kelly Rowland, Dakota Fanning, Lily Aldridge dhe Yara Shahidi ishin ndër të tjerët që komentuan me fjalë të ëmbla dhe emoji.

Foto: Instagram

Përpara mbrëmjes speciale të vajzës së madhe, Vanessa u bashkua me planifikuesin e ngjarjeve Mindy Weiss për të dekoruar shtëpinë e tyre me tullumbace rozë metalike për t’iu përshtatur veshjes së saj – përfshirë ato që shkruanin “PROM”.

Rastësisht, mbrëmja e Natalias ra në të njëjtën natë me prezantimin e babait të saj të ndjerë në “Memorial Basketball Hall of Fame”, ndërsa ajo nuk mori pjesë në ngjarje me nënën dhe motrat e saj më të vogla, adoleshentja fluturoi një ditë më parë për të pranuar xhaketën e “Kobe’s Hall of Fame”.


“Natalia ka përjetuar aq shumë humbje, sa nuk mund ta lejoja të humbasë një herë në jetë një mundësi për të shkuar në mbrëmjen e maturës,” thaVanessa në Instagram të dielën. /Telegrafi/