LAJMI I FUNDIT:

Mbrëmja e maturës

17 Artikuj

Adoleshenti britanik u dërgua me pranga në duar në mbrëmjen e maturës

Adoleshenti britanik u dërgua me pranga në duar në mbrëmjen e maturës

Fun Lajme
Sulm në Virginia, 19-vjeçari me katër armë qëlloi mbi turmën gjatë ceremonisë së mbrëmjes së maturës – vriten dy persona dhe plagosen pesë tjerë

Sulm në Virginia, 19-vjeçari me katër armë qëlloi mbi turmën gjatë ceremonisë së mbrëmjes së maturës – vriten dy persona dhe plagosen pesë tjerë

Amerika
Gjashtë propozime për mbrëmje të maturës: Nëse nuk doni të dukeni të zakonshme, provojeni këtë

Gjashtë propozime për mbrëmje të maturës: Nëse nuk doni të dukeni të zakonshme, provojeni këtë

Keshilla Modë
18-vjeçarja Leni Klum merr hua fustanin e mamasë Heidi për mbrëmjen e maturës

18-vjeçarja Leni Klum merr hua fustanin e mamasë Heidi për mbrëmjen e maturës

Moda
Kuq apo zi? Në mbrëmjen e maturës nxënësit u shënjuan nëse janë vaksinuar apo jo – prindërit amerikanë nervozohen me këtë veprim

Kuq apo zi? Në mbrëmjen e maturës nxënësit u shënjuan nëse janë vaksinuar apo jo – prindërit amerikanë nervozohen me këtë veprim

Amerika
Vajza e Brooke Shields vesh fustanin e saj nga viti 1998 për mbrëmje të maturës

Vajza e Brooke Shields vesh fustanin e saj nga viti 1998 për mbrëmje të maturës

Modë
Natalia Bryant zgjodhi një fustan të mahnitshëm rozë për mbrëmjen e maturës

Natalia Bryant zgjodhi një fustan të mahnitshëm rozë për mbrëmjen e maturës

Modë
Veshjet e mbrëmjes së maturës ndër vite: Një evolucion

Veshjet e mbrëmjes së maturës ndër vite: Një evolucion

Modë
Maturanti ngatërroi adresën, kur shkoi të propozonte te shoqëruesja e mbrëmjes së maturës (Video)

Maturanti ngatërroi adresën, kur shkoi të propozonte te shoqëruesja e mbrëmjes së maturës (Video)

Dështime
Maturanti me autizëm u nis i vetmuar për në mbrëmjen e maturës, rrugës e ftuan për shoqëri pesë maturante atraktive (Foto)

Maturanti me autizëm u nis i vetmuar për në mbrëmjen e maturës, rrugës e ftuan për shoqëri pesë maturante atraktive (Foto)

Fun Lajme
Gëzimi i maturantit me nevoja të veçanta, që u shoqërua në mbrëmjen e maturës nga sportisti tij i preferuar (Video)

Gëzimi i maturantit me nevoja të veçanta, që u shoqërua në mbrëmjen e maturës nga sportisti tij i preferuar (Video)

Nga Bota
Tigrin e mbyllur në kafaz, e dërguan si të “ftuar nderi” në mesin e maturantëve (Video)

Tigrin e mbyllur në kafaz, e dërguan si të “ftuar nderi” në mesin e maturantëve (Video)

Dështime
Shpenzime marramendëse për mbrëmjen e maturës në Maqedoni

Shpenzime marramendëse për mbrëmjen e maturës në Maqedoni

Sociale
Inskenoi aksidentin me veturë që t’i propozojë për mbrëmjen e maturës (Video)

Inskenoi aksidentin me veturë që t’i propozojë për mbrëmjen e maturës (Video)

Dështime
Mendoi se vetëm po fotografohet me maskotën, befasohet ku ‘lepuri’ i bën një propozim (Video)

Mendoi se vetëm po fotografohet me maskotën, befasohet ku ‘lepuri’ i bën një propozim (Video)

Fun Lajme
Shpenzoi mbi 20 mijë euro për mbrëmjen e maturës së të birit, nëna krenare shpjegon arsyet (Video)

Shpenzoi mbi 20 mijë euro për mbrëmjen e maturës së të birit, nëna krenare shpjegon arsyet (Video)

Interesante
Shkoi në mbrëmjen e maturës me veturën që transporton kufoma, të gjithë u habitën kur doli nga një arkivol (Foto/Video)

Shkoi në mbrëmjen e maturës me veturën që transporton kufoma, të gjithë u habitën kur doli nga një arkivol (Foto/Video)

Interesante