LAJMI I FUNDIT:

Veshjet e mbrëmjes së maturës ndër vite: Një evolucion

Veshjet e mbrëmjes së maturës ndër vite: Një evolucion

Hollywood do t’ju bëjë të besoni se mbrëmja e maturës ka të bëjë me gjeste madhështore romantike.

Reklama

Me të vërtetë, gjithçka ka të bëjë me veshjen. Por ajo që ishte në modë për klasën e vitit 1970 nuk do të bënte punë për klasën e vitit 2020. Këtu, kujtojmë sesi ndryshuan veshjet gjatë dekadave.

1970

Fillimi i dekadës:

Mesi i dekadës:

Fundi i dekadës:

1980

Fillimi i dekadës:

Mesi i dekadës:

Fundi i dekadës:

1990

 Fillimi i dekadës:

Mesi i dekadës:

Fundi i dekadës:

2000

Fillimi i dekadës:

Mesi i dekadës:

Fundi i dekadës:

2010

Fillimi i dekadës:

Mesi i dekadës:

Fundi i dekadës:

/Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Kim Kardashian pozoi me sutjena prej 18 mijë dollarësh që mezi ia mbulonin gjoksin

Kim Kardashian pozoi me sutjena prej 18 mijë dollarësh që mezi ia mbulonin gjoksin

Femra
E fshehta pas dukjes së mrekullueshme të Jennifer Aniston, aktorja ndjek katër rregulla çdo ditë

E fshehta pas dukjes së mrekullueshme të Jennifer Aniston, aktorja ndjek katër rregulla çdo ditë

Femra
Dy fustane elegante për zonjat mbi 50 vjeç: Modele që janë një zgjedhje e shkëlqyer për veshjen e ditës dhe të mbrëmjes

Dy fustane elegante për zonjat mbi 50 vjeç: Modele që janë një zgjedhje e shkëlqyer për veshjen e ditës dhe të mbrëmjes

Moda
Fustanet valëvitëse për çdo ditë: 10 kombinimet që do të vishni nga mëngjesi në mbrëmje

Fustanet valëvitëse për çdo ditë: 10 kombinimet që do të vishni nga mëngjesi në mbrëmje

Keshilla Modë
Katër sekretet që mund t’i mbani fshehtë nga partneri pa e shkatërruar lidhjen!

Katër sekretet që mund t’i mbani fshehtë nga partneri pa e shkatërruar lidhjen!

Në çift
Femrat të cilat kanë inde të dendura në gjoks kanë rrezik dukshëm më të madh që të sëmuren nga kanceri i gjirit

Femrat të cilat kanë inde të dendura në gjoks kanë rrezik dukshëm më të madh që të sëmuren nga kanceri i gjirit

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Kalo në kategori