LAJMI I FUNDIT:

Maturanti me autizëm u nis i vetmuar për në mbrëmjen e maturës, rrugës e ftuan për shoqëri pesë maturante atraktive (Foto)

Maturanti me autizëm u nis i vetmuar për në mbrëmjen e maturës, rrugës e ftuan për shoqëri pesë maturante atraktive (Foto)

Të kesh autizëm, socializimi është shumë i vështirë dhe këtë e ka përjetuar vrazhdë edhe Brodie Smith nga West Midlands.

Reklama

Megjithëse ishte i ndrojtur, ai nuk deshi ta humbasë mbrëmjen e maturë dhe u nis i vetëm, teksa kishte veshur një kostum të bukur me tri pjesë, transmeton Telegrafi.

Nuk kaloi gjatë dhe ai u bë me shoqëri, që do ëndërronte çdo 16-vjeçar, kur atë e ftuan pesë maturantet më atraktive të shkollës, që po udhëtonin me një Range Rover të marrë me qira.

Smith me shoqërueset atraktive

Arritja e tij me stil dhe me bukuroshet në krah, është duartrokitur nga të pranishmit, para se të fillonte ahengu i madh.

“Nuk dija asgjë për këtë ndodhi, gjithçka e kuptova të nesërmen. Po qaja gjatë tërë kohës, sepse biri im u nis i vetëm, ngaqë nuk kishte guxim të pyeste dikë për ta shoqëruar” ka thënë nëna e Smith.

Me të mësuar për shoqërinë, ajo ka thënë se ndjehet shumë e lumtur për këtë ndodhi, të cilën adoleshenti nuk do ta harrojë kurrë.

“U gëzuam shumë kur e pamë Brodie që ishte rrugës për në hotel, nuk menduam se do vinte. Andaj vendosëm ta ftojmë dhe ai nuk mendoi dy herë” ka thënë një prej maturanteve që e shoqëruan. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Një skenë komike në asamblenë e OKB-së: Të gjithë po qeshin me veprimin e ambasadorit serb në SHBA

Fun
Ariu mendohej se është sy patrembur, por kjo video dëshmon të kundërtën

Ariu mendohej se është sy patrembur, por kjo video dëshmon të kundërtën

Fun
Biden rrëshqet dhe për pak sa nuk rrëzohet derisa zbret shkallëve nga aeroplani

Biden rrëshqet dhe për pak sa nuk rrëzohet derisa zbret shkallëve nga aeroplani

Interesante
Australiani i shokuar me vrimën që gjeti në oborrin e shtëpisë së tij

Australiani i shokuar me vrimën që gjeti në oborrin e shtëpisë së tij

Interesante
Përdoruesi në TikTok ka një paralajmërimin të tmerrshëm për ‘shenjat e vogla’ në letrat e tualetit tek banjat publike

Përdoruesi në TikTok ka një paralajmërimin të tmerrshëm për ‘shenjat e vogla’ në letrat e tualetit tek banjat publike

Virale
Keni 5 sekonda, a mund ta gjeni kalin pa bisht?

Keni 5 sekonda, a mund ta gjeni kalin pa bisht?

Interesante
Kalo në kategori