LAJMI I FUNDIT:

Tigrin e mbyllur në kafaz, e dërguan si të “ftuar nderi” në mesin e maturantëve (Video)

Tigrin e mbyllur në kafaz, e dërguan si të “ftuar nderi” në mesin e maturantëve (Video)

Një shkollë e mesme në Miami të Shteteve të Bashkuara, ka dërguar gjatë mrëmjes së maturës një tigër të mbyllur në kafaz – gjë që ka ngjallur bezdi te përdoruesit e rrjeteve sociale, duke e quajtur si abuzim i pastër mbi të drejtat e kafshëve.

Reklama

Institucioni privat, ka dashur që organizimi të jetë sa më interesant, duke ftuar edhe valltarë që përformojnë me flakë, por as kjo nuk u pëlqye pre nxënësve, transmeton Telegrafi.

“Mirë se vini në xhungël”, ishte tema e mbrëmjes, të cilën deshën ta plotësojnë me atë që e konsideruan si të ftuar nderi. Që rrotullohej në kërkim të shpëtimit, i shqetësuar nga ambienti i panjohur.

“Gjesti më i turpshëm që mund të shihet në ndonjë aheng, aq më pak nga një institucion edukativ. As nxënësve nuk është duke iu pëlqyer”, është komentuar ngjarja e pazakontë. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Po filmonte promon për YouTube, eksperti amerikan i “jetës së egër” për pak sa nuk goditet nga rrufeja

Po filmonte promon për YouTube, eksperti amerikan i “jetës së egër” për pak sa nuk goditet nga rrufeja

Interesante
Spikerja virtuale jep lajmet në Euronews Albania

Spikerja virtuale jep lajmet në Euronews Albania

Interesante
Qytetarët e Kosovës gati për udhëtim pa viza në BE, shfaqen në video me pasaporta në duar

Qytetarët e Kosovës gati për udhëtim pa viza në BE, shfaqen në video me pasaporta në duar

Virale
Kryediplomati suedez e harron pasaportën në shtëpi, nuk lejohet të hyjë në Ukrainë

Kryediplomati suedez e harron pasaportën në shtëpi, nuk lejohet të hyjë në Ukrainë

Interesante
Spanjolli hyn i gjallë në varr në mënyrë vullnetare dhe qëndron nën tokë për një orë: Doja të qëndroja më gjatë

Spanjolli hyn i gjallë në varr në mënyrë vullnetare dhe qëndron nën tokë për një orë: Doja të qëndroja më gjatë

Interesante
U grindën brenda aeroplanit, piloti detyrohet të bëjë ulje emergjente në Vjenë – britanikja i hedhë 5 mijë funte mbi kokën e partnerit

U grindën brenda aeroplanit, piloti detyrohet të bëjë ulje emergjente në Vjenë – britanikja i hedhë 5 mijë funte mbi kokën e partnerit

Interesante
Kalo në kategori