LAJMI I FUNDIT:

Inskenoi aksidentin me veturë që t’i propozojë për mbrëmjen e maturës (Video)

Inskenoi aksidentin me veturë që t’i propozojë për mbrëmjen e maturës (Video)

Richard Fisher nga Missouri i Shteteve të Bashkuara, e inskenoi aksidentin me veturë, në mënyrë që t’i tregojë të dashurës se “është duke vdekur për të”.

Reklama

Familjarët e Kiah Keys, ishin ankuar se ajo gjithmonë kishte reagime dramatike, por histeria që ajo pati më 16 prill, mund të arsyetohet plotësisht, transmeton Telegrafi.

Adoleshentja 15-vjeçare, kishte marrë lajmin se partnerin e saj e kishte shtypur vetura. Megjithëse e kuptoi që gjithçka është një mashtrim, për një kohë nuk mund të qetësohej dhe vështirë arriti të kthehej në normalitet.

Ngjarja është konsideruar absurde edhe pse, në fund ajo pranoi që të shkojë në mbrëmjen e maturës me të. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Po filmonte promon për YouTube, eksperti amerikan i “jetës së egër” për pak sa nuk goditet nga rrufeja

Po filmonte promon për YouTube, eksperti amerikan i “jetës së egër” për pak sa nuk goditet nga rrufeja

Interesante
Spikerja virtuale jep lajmet në Euronews Albania

Spikerja virtuale jep lajmet në Euronews Albania

Interesante
Qytetarët e Kosovës gati për udhëtim pa viza në BE, shfaqen në video me pasaporta në duar

Qytetarët e Kosovës gati për udhëtim pa viza në BE, shfaqen në video me pasaporta në duar

Virale
Kryediplomati suedez e harron pasaportën në shtëpi, nuk lejohet të hyjë në Ukrainë

Kryediplomati suedez e harron pasaportën në shtëpi, nuk lejohet të hyjë në Ukrainë

Interesante
Gjetja e alienëve është 'vetëm çështje kohe' pasi shkencëtarët parashikojnë 'përditësim të madh në 5 vjet'

Gjetja e alienëve është 'vetëm çështje kohe' pasi shkencëtarët parashikojnë 'përditësim të madh në 5 vjet'

Interesante
Punësimi në muze

Punësimi në muze

Fun
Kalo në kategori