LAJMI I FUNDIT:

18-vjeçarja Leni Klum merr hua fustanin e mamasë Heidi për mbrëmjen e maturës

18-vjeçarja Leni Klum merr hua fustanin e mamasë Heidi për mbrëmjen e maturës

Leni Klum po ndjek hapat në modë të mamasë Heidi në më shumë se një mënyrë.

Jo vetëm që 18-vjeçarja po ndjek karrierën e saj të modelingut, por së fundmi ajo u zhyt në dollapin e lakmueshëm të nënës së saj të famshëm për të gjetur fustanin perfekt të maturës.

Leni postoi fotot në Instagram të hënën duke treguar fustanin e saj të zi pa rripa për natën e madhe, duke mbishkrimin e fotove, “mbrëmja e maturës me fustanin e mamasë”.


48-vjeçarja hodhi një ‘emoji’ me sytë zemra në komente, ndërsa stilisti prej kohësh i bukuroshes bionde, Lorenzo Martin, e quajti pamjen “përsosmëri”.

Heidi Klum tregon këshillat e modelimit që i dha vajzës Leni: Është në rregull të thuash jo
Lexo po ashtu Heidi Klum tregon këshillat e modelimit që i dha vajzës Leni: Është në rregull të thuash jo

Heidi veshi stilin e satenit në vitin 1998 për xhirimet e “Comic Relief VIII”, një ngjarje komedi e drejtëpërdrejt për bamirësi dhe me paraqitje nga Billy Crystal, Whoopi Goldberg, Robin Williams dhe Jason Alexander.

Ndërsa ish-engjëlli i “Victoria’s Secret” e stiloi fustanin me flokë të lëmuar, të ndarë në qendër, një gjerdan ari dhe taka të zeza – në fund të fundit, ishin vitet ’90 – vajza e saj i dha atij një kthesë moderne duke shtuar valëzime të buta flokësh, gjerdan të thjeshtë diamanti dhe një çantë Alexander Wang e zbukuruar me gurë diamantesh. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Leni Olumi Klum (@leniklum)