LAJMI I FUNDIT:

Heidi Klum tregon këshillat e modelimit që i dha vajzës Leni: Është në rregull të thuash jo

Heidi Klum tregon këshillat e modelimit që i dha vajzës Leni: Është në rregull të thuash jo

Heidi Klum është shumë e lumtur që vajza e saj po ndjek hapat e saj.

Reklama

“Ajo po bën gjërat që unë gjithmonë ëndërroja t’i bëja!”, Tha Klum për 17-vjeçaren Leni.

48-vjeçarja i tha People se ishte e sigurt në aftësinë e Leni për të shtruar rrugën e saj në industrinë e modelimit, pavarësisht se kishte punë të madhe përpara.

Si nëna, ashtu edhe vajza – Leni pozon për ballinën e Glamour dy dekada pas Heidi Klum
Lexo po ashtu Si nëna, ashtu edhe vajza – Leni pozon për ballinën e Glamour dy dekada pas Heidi Klum

“Unë i thashë asaj, ‘Në fund të ditës, duhet të jesh e lumtur me veten tënde’”, tha Klum, “‘Dhe mos bëj asgjë që nuk dëshiron të bësh. Është në rregull të thuash jo’”.

Leni, tashmë ka realizuar dy kopertina revistash – një me nënën e saj për Vogue Germany, dhe një e vetme me Glamour Germany dhe eci në pistë në Javën e Modës në Berlin në fillim të këtij viti.

Heidi Klum zbulon se ishte shtatzënë në “Victoria’s Secret Fashion Show" në vitin 2013
Lexo po ashtu Heidi Klum zbulon se ishte shtatzënë në “Victoria’s Secret Fashion Show" në vitin 2013

“Është një gjë argëtuese për të”, tha Klum, “Ajo nuk ka frikë nga kamerat sepse ajo gjithmonë ka ardhur në setet dhe shfaqjet e mia”.

Karriera e adoleshentes mund të jetë parashikuar para se ajo madje të lindte pasi Klum zbuloi së fundmi se ishte shtatzënë me Leni kur eci në “Victoria Secret Fashion Show” në vitin 2003. /Telegrafi/


Në trend Femra

Më shumë
Të jesh dashnore nuk është magjepsëse: Edhe ajo është motra, vajza ose bashkëshortja e dikujt

Të jesh dashnore nuk është magjepsëse: Edhe ajo është motra, vajza ose bashkëshortja e dikujt

Këshilla dhe arsye
Për shkak të saj, burrat divorcohen dhe prishin familjen: Ajo joshi dashnorin 16 vite më të ri, të cilit dikur ia ndërronte pelenat

Për shkak të saj, burrat divorcohen dhe prishin familjen: Ajo joshi dashnorin 16 vite më të ri, të cilit dikur ia ndërronte pelenat

Psikoprofil
Katër modele fustanesh që do t'i shohim kudo: Theksi është kombinimi i rehatisë, prakticitetit dhe elegancës

Katër modele fustanesh që do t'i shohim kudo: Theksi është kombinimi i rehatisë, prakticitetit dhe elegancës

Keshilla Modë
Pesë rregullat e modës për zonjat më të shëndosha

Pesë rregullat e modës për zonjat më të shëndosha

Keshilla Modë
Si të përdorni shallin për të mbajtur fëmijën: Shumë nëna janë të hutuara - shikoni se si ta bëni atë në vetëm një minutë

Si të përdorni shallin për të mbajtur fëmijën: Shumë nëna janë të hutuara - shikoni se si ta bëni atë në vetëm një minutë

Për nënat
Dilemat e prindërve: A bën fëmija të ngre pesha?

Dilemat e prindërve: A bën fëmija të ngre pesha?

Këshilla për prindër
Kalo në kategori