LAJMI I FUNDIT:

Ujë Rugove

26 Artikuj

“Uji i kampionëve me kampionët” – pamje nga finalja e Kupës së Kosovës në basketboll mes Trepçës dhe Sigal Prishtinës

“Uji i kampionëve me kampionët” – pamje nga finalja e Kupës së Kosovës në basketboll mes Trepçës dhe Sigal Prishtinës

Basketboll
Ujë Rugove vazhdon partneritetin me Federatën e Hendbollit të Kosovës

Ujë Rugove vazhdon partneritetin me Federatën e Hendbollit të Kosovës

Hendboll
Korporata Rugove nënshkruan marrëveshje sponsorizimi me klubin e Ping Pongut, ‘PriPing’

Korporata Rugove nënshkruan marrëveshje sponsorizimi me klubin e Ping Pongut, ‘PriPing’

Sporte tjera
Ujë Rugove viziton kampionët e xhudos duke i befasuar me dhurata

Ujë Rugove viziton kampionët e xhudos duke i befasuar me dhurata

Xhudo
Magjia e festave arrin në ambalazhin e ri nga Ujë Rugove

Magjia e festave arrin në ambalazhin e ri nga Ujë Rugove

Korporata Rugove
Korporata “Rugove” dhe Libraria “Buzuku” dhurojnë donacion për Klinikën e Logopedisë në QKUK

Korporata “Rugove” dhe Libraria “Buzuku” dhurojnë donacion për Klinikën e Logopedisë në QKUK

Korporata Rugove
Rrugëtim kampionësh drejtë “Paris 2024”: Bashkëpunim i artë mes Ujë Rugove dhe klubit Ippon

Rrugëtim kampionësh drejtë “Paris 2024”: Bashkëpunim i artë mes Ujë Rugove dhe klubit Ippon

Xhudo
Kampionët bëhen bashkë drejt sukseseve të reja, Ujë Rugove dhe FC Ballkani nënshkruajnë marrëveshje sponsorizuese

Kampionët bëhen bashkë drejt sukseseve të reja, Ujë Rugove dhe FC Ballkani nënshkruajnë marrëveshje sponsorizuese

Superliga
“Race for the cure”, në Gjakovë mbahet aktivitet për ndërgjegjësimin e grave për kancerin e gjirit

“Race for the cure”, në Gjakovë mbahet aktivitet për ndërgjegjësimin e grave për kancerin e gjirit

Shëndetësi
Ujë Rugove prodhon 1 milion shishe për të rritur ndërgjegjësimin kundër kancerit të gjirit

Ujë Rugove prodhon 1 milion shishe për të rritur ndërgjegjësimin kundër kancerit të gjirit

Korporata Rugove
BERZH dhe ENEF II financojnë Ujë Rugove me 6 milionë Euro për linjat e reja prodhuese

BERZH dhe ENEF II financojnë Ujë Rugove me 6 milionë Euro për linjat e reja prodhuese

Korporata Rugove
Korporata ‘Rugove’ falënderon mërgimtarët, u shpërndan ujë falas në pikat kufitare të vendit

Korporata ‘Rugove’ falënderon mërgimtarët, u shpërndan ujë falas në pikat kufitare të vendit

Kosovë
Korporata Rugove dhe Dauti Komerc sjellin Ujë Rugove në Maqedoninë e Veriut

Korporata Rugove dhe Dauti Komerc sjellin Ujë Rugove në Maqedoninë e Veriut

Korporata Rugove
Qytetari tregon tavolinën e ushqimit të mbushur me produkte cilësore vendore

Qytetari tregon tavolinën e ushqimit të mbushur me produkte cilësore vendore

Biznes
100 ditë shnet’ për art në Manifesta!

100 ditë shnet’ për art në Manifesta!

Ujë Rugove
Ambasadori i Kosovës, Lulzim Mjeku gjen Ujë Rugove në rrjetin e pikave Sasco në Arabi Saudite

Ambasadori i Kosovës, Lulzim Mjeku gjen Ujë Rugove në rrjetin e pikave Sasco në Arabi Saudite

Ujë Rugove
Tregu aziatik favorizon produktet kosovare

Tregu aziatik favorizon produktet kosovare

Ujë Rugove
Ujë Rugove arrin në Kuwait për Ramazan

Ujë Rugove arrin në Kuwait për Ramazan

Ujë Rugove
Uji i thjeshtë në shishe – cili është më i preferuari nga kosovarët?

Uji i thjeshtë në shishe – cili është më i preferuari nga kosovarët?

Ujë Rugove
Këto janë prodhimet vendore, shitja e të cilave është rritur deri në 20%, pas taksës për prodhimet e Serbisë

Këto janë prodhimet vendore, shitja e të cilave është rritur deri në 20%, pas taksës për prodhimet e Serbisë

Ujë Rugove
Ujë Rugove arrin në tregun e Tajvanit

Ujë Rugove arrin në tregun e Tajvanit

Ujë Rugove
Ujë Rugove shpërblen konsumatorët me pushime në Dubai e Turqi

Ujë Rugove shpërblen konsumatorët me pushime në Dubai e Turqi

Ujë Rugove
Në 10 vjetorin e themelimit të kompanisë, Ujë Rugove dhuron 10 iPhone 7

Në 10 vjetorin e themelimit të kompanisë, Ujë Rugove dhuron 10 iPhone 7

Ujë Rugove
Lansohet kampanja artistike për 10 vjetorin e Ujë Rugove (Video)

Lansohet kampanja artistike për 10 vjetorin e Ujë Rugove (Video)

Ujë Rugove