LAJMI I FUNDIT:

Trevoh Chalobah

38 Artikuj

Publikohen emrat: Pesë largime në janar nga Chelsea, në mesin e tyre edhe Armando Broja

Publikohen emrat: Pesë largime në janar nga Chelsea, në mesin e tyre edhe Armando Broja

Premier League
Dy lojtarë në shitje dhe një largim i mundshëm – zbulohet plani i transferimeve të Chelseat në janar

Dy lojtarë në shitje dhe një largim i mundshëm – zbulohet plani i transferimeve të Chelseat në janar

Premier League
Chelsea po përpiqet të gjejë blerës për Trevoh Chalobah

Chelsea po përpiqet të gjejë blerës për Trevoh Chalobah

Premier League
Mourinho synon transferimin e dy qendërmbrojtësve, objektivat vijnë nga klubet e mëdha të Ligës Premier

Mourinho synon transferimin e dy qendërmbrojtësve, objektivat vijnë nga klubet e mëdha të Ligës Premier

Serie A
Interi po konsiderohet favorit për transferimin e Chalobah

Interi po konsiderohet favorit për transferimin e Chalobah

Serie A
Jo vetëm Bayerni, edhe dy gjigantët italianë duan transferimin e Trevoh Chalobah

Jo vetëm Bayerni, edhe dy gjigantët italianë duan transferimin e Trevoh Chalobah

Premier League
Pochettino merr lajm të madh, tre yjet e skuadrës kthehen për ndeshjen ndaj Arsenalit

Pochettino merr lajm të madh, tre yjet e skuadrës kthehen për ndeshjen ndaj Arsenalit

Premier League
Do të jetë i larguari i parë në janar, Chelsea ia cakton çmimin e largimit mbrojtësit Chalobah

Do të jetë i larguari i parë në janar, Chelsea ia cakton çmimin e largimit mbrojtësit Chalobah

Premier League
Bayerni sot do ta kompletoj transferimin e Trevoh Chalobah

Bayerni sot do ta kompletoj transferimin e Trevoh Chalobah

Bundesliga
Chelsea do të shesë edhe shtatë lojtarë – dy kanë impresionuar kohët e fundit, një është harruar nga të gjithë që luan në këtë klub

Chelsea do të shesë edhe shtatë lojtarë – dy kanë impresionuar kohët e fundit, një është harruar nga të gjithë që luan në këtë klub

Premier League
Gjashtë mungesa te Chelsea për derbin me Liverpoolin

Gjashtë mungesa te Chelsea për derbin me Liverpoolin

Premier League
Cucurella dhe shtatë lojtarë të tjerë që Chelsea mund të shesë pasi fillon ‘faza e dytë’ e spastrimit të skuadrës

Cucurella dhe shtatë lojtarë të tjerë që Chelsea mund të shesë pasi fillon ‘faza e dytë’ e spastrimit të skuadrës

Premier League
Formacioni me 11 yje që pritet të largohen nga Chelsea këtë verë

Formacioni me 11 yje që pritet të largohen nga Chelsea këtë verë

Premier League
Interi dhe Chelsea do të diskutojnë për katër lojtarë në takimin mes drejtuesve

Interi dhe Chelsea do të diskutojnë për katër lojtarë në takimin mes drejtuesve

Ndërkombëtare
E do Interi, Chelsea ia cakton çmimin Chalobahit

E do Interi, Chelsea ia cakton çmimin Chalobahit

Premier League
Plotë 15 lojtarë mund të largohen nga Chelsea – situata e secilit prej tyre dhe çmimi i vendosur nga klubi

Plotë 15 lojtarë mund të largohen nga Chelsea – situata e secilit prej tyre dhe çmimi i vendosur nga klubi

Premier League
‘Operacioni fshesa’ te Chelsea, lista e zezë e Pochettinos me 15 lojtarë

‘Operacioni fshesa’ te Chelsea, lista e zezë e Pochettinos me 15 lojtarë

Premier League
Lista me 12 lojtarët e Chelseat që do të largohen në verë

Lista me 12 lojtarët e Chelseat që do të largohen në verë

Premier League
Drejtuesit e Interit takohen me ata të Chelseat, identifikojnë dy lojtarët që mund të përfshihen në shkëmbimin me Onanan

Drejtuesit e Interit takohen me ata të Chelseat, identifikojnë dy lojtarët që mund të përfshihen në shkëmbimin me Onanan

Serie A
Shumë largime nga Chelsea – klubet italiane lidhen me transferimin e gjashtë prej yjeve që janë pjesë e klubit anglez

Shumë largime nga Chelsea – klubet italiane lidhen me transferimin e gjashtë prej yjeve që janë pjesë e klubit anglez

Serie A
Chelsea nën llupën e klubeve të Serie A: Tetë yjet e Bluve që monitorohen nga gjigantët italianë

Chelsea nën llupën e klubeve të Serie A: Tetë yjet e Bluve që monitorohen nga gjigantët italianë

Serie A
Një formacion i tërë me yje që Chelsea planifikon t’i shesë në verë

Një formacion i tërë me yje që Chelsea planifikon t’i shesë në verë

Premier League
Eksod te Chelsea: 13 lojtarët që nuk e kanë vendin të sigurt në Stamford Bridge

Eksod te Chelsea: 13 lojtarët që nuk e kanë vendin të sigurt në Stamford Bridge

Premier League
Chelsea është gati të largojë dhjetë lojtarë në verë, shumë yje në listë

Chelsea është gati të largojë dhjetë lojtarë në verë, shumë yje në listë

Premier League