LAJMI I FUNDIT:

Todd Boehly

110 Artikuj

“Ai më ka dërguar një mesazh” – Pochettino tregon vendimin e presidentit Boehly pas humbjes në finale

“Ai më ka dërguar një mesazh” – Pochettino tregon vendimin e presidentit Boehly pas humbjes në finale

Premier League
Pronari i Chelseat, Boehly po mendon të largojë Pochettinon para përfundimit të sezonit

Pronari i Chelseat, Boehly po mendon të largojë Pochettinon para përfundimit të sezonit

Premier League
“Do të shkarkohet në mëngjes?” – Pochettino injoron keq njërin nga pronarët e Chelseat

“Do të shkarkohet në mëngjes?” – Pochettino injoron keq njërin nga pronarët e Chelseat

Premier League
Chelsea bën historinë në Ligën Premier duke shitur biletën më të shtrenjtë të të gjitha kohërave

Chelsea bën historinë në Ligën Premier duke shitur biletën më të shtrenjtë të të gjitha kohërave

Premier League
Todd Boehly kritikon yllin e Chelseat pas performancave të tij të dobëta në fushë

Todd Boehly kritikon yllin e Chelseat pas performancave të tij të dobëta në fushë

Premier League
Pochettino zbulon mesazhin që ka marrë nga Boehly – ai hedh dritë mbi të ardhmen e tij

Pochettino zbulon mesazhin që ka marrë nga Boehly – ai hedh dritë mbi të ardhmen e tij

Premier League
Boehly nuk ka të ndalur, Chelsea ka thyer rekordin botëror për transferimin e një futbolliste

Boehly nuk ka të ndalur, Chelsea ka thyer rekordin botëror për transferimin e një futbolliste

Ndërkombëtare
Everton dhe Nottinghami do të ndëshkohen edhe më rëndë, çfarë pritet të ndodhë me Chelsean

Everton dhe Nottinghami do të ndëshkohen edhe më rëndë, çfarë pritet të ndodhë me Chelsean

Premier League
Tuchel i ‘pakënaqur’ tek Bayerni, thotë se tek Chelsea e kanë vlerësuar më shumë

Tuchel i ‘pakënaqur’ tek Bayerni, thotë se tek Chelsea e kanë vlerësuar më shumë

Bundesliga
Nga fondi arab te Newcastle deri te Kroenke i Arsenalit – kush janë pronarët më të pasur në Ligën Premier?

Nga fondi arab te Newcastle deri te Kroenke i Arsenalit – kush janë pronarët më të pasur në Ligën Premier?

Bardh Maxhuni
Carragher sulmon pronarin e Chelseat pasi ai po e shet një yll të skuadrës

Carragher sulmon pronarin e Chelseat pasi ai po e shet një yll të skuadrës

Premier League
Nëse tek Chelsea s’po u shkon asgjë për dore, drejtuesit sërish gjejnë lëshime në rregulloren e FIFA-s për transferime

Nëse tek Chelsea s’po u shkon asgjë për dore, drejtuesit sërish gjejnë lëshime në rregulloren e FIFA-s për transferime

Premier League
Tri gjërat që i bëri mirë Abramovich kur e bleu Chelsean, por që nuk i bënë Boehly dhe Eghbali

Tri gjërat që i bëri mirë Abramovich kur e bleu Chelsean, por që nuk i bënë Boehly dhe Eghbali

Premier League
Votohet rregulli i ri për transferime në Ligën Premier – goditje e rëndë për Chelsean

Votohet rregulli i ri për transferime në Ligën Premier – goditje e rëndë për Chelsean

Premier League
Chelsea lejon largimin e Gallagher, duan të mbledhin fonde për blerjen e një sulmuesi

Chelsea lejon largimin e Gallagher, duan të mbledhin fonde për blerjen e një sulmuesi

Premier League
Chelsea mund të thyejë përsëri rekordin e tyre të transferimeve në afatin kalimtar të janarit

Chelsea mund të thyejë përsëri rekordin e tyre të transferimeve në afatin kalimtar të janarit

Premier League
Chelsea në kërkim të një sulmuesi, por jo vetëm që shënon gola

Chelsea në kërkim të një sulmuesi, por jo vetëm që shënon gola

Premier League
Chelsea përballë akuzave për shkelje të rregullave financiare

Chelsea përballë akuzave për shkelje të rregullave financiare

Premier League
Pochettino duket se e kërkon shkarkimin nga Chelsea me deklaratën thumbuese ndaj pronarëve

Pochettino duket se e kërkon shkarkimin nga Chelsea me deklaratën thumbuese ndaj pronarëve

Premier League
Chelsea mund të përballet me heqje të pikëve, Liga Premier ka nisur hetimet për dy transferime të bëra vite më parë

Chelsea mund të përballet me heqje të pikëve, Liga Premier ka nisur hetimet për dy transferime të bëra vite më parë

Premier League
Si dukej bota nga hera e fundit kur Chelsea ishte në formë kaq të tmerrshme

Si dukej bota nga hera e fundit kur Chelsea ishte në formë kaq të tmerrshme

Premier League
John Terry interesohet për blerjen e një pjese të aksioneve te Chelsea – ky është qëndrimi i Todd Boehly

John Terry interesohet për blerjen e një pjese të aksioneve te Chelsea – ky është qëndrimi i Todd Boehly

Premier League
Arsen Zakharyan zbulon arsyen pse refuzoi ofertën e Chelseas për t’iu bashkuar Real Sociedadit

Arsen Zakharyan zbulon arsyen pse refuzoi ofertën e Chelseas për t’iu bashkuar Real Sociedadit

La Liga
Chelsea po luan një lojë shumë të rrezikshme me FFP – mund të rrënohet gjithçka mbi ta

Chelsea po luan një lojë shumë të rrezikshme me FFP – mund të rrënohet gjithçka mbi ta

Premier League