LAJMI I FUNDIT:

Teuta Kurti

12 Artikuj

Teuta Kurti: Më pyesin shpesh se a kam lidhje familjare me kryeministrin

Teuta Kurti: Më pyesin shpesh se a kam lidhje familjare me kryeministrin

Yjet
Vesa Luma publikon fotografi të rralla të para 20 viteve me Luiz Ejllin në “Ethet e së Premtes”

Vesa Luma publikon fotografi të rralla të para 20 viteve me Luiz Ejllin në “Ethet e së Premtes”

Yjet
Adelina Thaçi publikon fotografi të shumë viteve më parë me koleget – sa kanë ndryshuar ndër vite artistes estradës?

Adelina Thaçi publikon fotografi të shumë viteve më parë me koleget – sa kanë ndryshuar ndër vite artistes estradës?

Yjet
Teuta Kurti do t’i kthehet muzikës gjatë këtij viti

Teuta Kurti do t’i kthehet muzikës gjatë këtij viti

Muzikë
Gili, Enis Potoku, Marigona, Teuta Kurti dhe Linda Hakaj sjellin këngën “Mitrovica”, dedikuar qytetit të tyre të lindjes

Gili, Enis Potoku, Marigona, Teuta Kurti dhe Linda Hakaj sjellin këngën “Mitrovica”, dedikuar qytetit të tyre të lindjes

Muzikë
E kuruar në çdo detaj, Teuta Kurti vjen më joshëse se asnjëherë në imazhin e fundit (Foto)

E kuruar në çdo detaj, Teuta Kurti vjen më joshëse se asnjëherë në imazhin e fundit (Foto)

Yjet
“Dëgjo muzikën, reflekto, dhe thuaj STOP abortit! Mos moho jetën që po tenton të zbresi nga lartë”

“Dëgjo muzikën, reflekto, dhe thuaj STOP abortit! Mos moho jetën që po tenton të zbresi nga lartë”

Butrint Avdyli
Të famshmit shqiptarë që humbën peshë për shkak të skenës (Foto)

Të famshmit shqiptarë që humbën peshë për shkak të skenës (Foto)

Yjet
Këngëtarët që do të mund ta përfaqësonin më së miri Kosovën në “Eurovision” (Video)

Këngëtarët që do të mund ta përfaqësonin më së miri Kosovën në “Eurovision” (Video)

Muzikë
Një Bajram më i veçantë për Teuta Kurtin, zbuloni se pse? (Foto)

Një Bajram më i veçantë për Teuta Kurtin, zbuloni se pse? (Foto)

Yjet
Yjet shqiptare që do ta agjërojnë këtë Ramazan

Yjet shqiptare që do ta agjërojnë këtë Ramazan

Po Flitet
Teuta Kurti në pritje të binjakëve (Foto)

Teuta Kurti në pritje të binjakëve (Foto)

Yjet