LAJMI I FUNDIT:

Teatri Kombëtar

120 Artikuj

Artistët vazhhdojnë të protestojnë në Tiranë, kundër shembjes së Teatrit Kombëtar

Artistët vazhhdojnë të protestojnë në Tiranë, kundër shembjes së Teatrit Kombëtar

Cult+
Miratohet Projektligji për shembjen e Teatrit Kombëtar në Tiranë

Miratohet Projektligji për shembjen e Teatrit Kombëtar në Tiranë

Cult+
Pavlina Mani: Artistët që kërkuan objekt të ri teatri, kanë falsifikuar nënshkrimin e Pirro Manit

Pavlina Mani: Artistët që kërkuan objekt të ri teatri, kanë falsifikuar nënshkrimin e Pirro Manit

Cult+
Veliaj arrin marrëveshje me artistët për Teatrin Kombëtar

Veliaj arrin marrëveshje me artistët për Teatrin Kombëtar

Shqipëri
Veliaj: Kemi marrëveshje me aktorët, teatri i ri pa kullë do të jetë gati për 2-3 vite!? (Video)

Veliaj: Kemi marrëveshje me aktorët, teatri i ri pa kullë do të jetë gati për 2-3 vite!? (Video)

Cult+
Kush po luan me aktorët?

Kush po luan me aktorët?

Andi Bushati
Trebicka: Duhet të jemi vigjilentë, bijtë e k****s mund të shembin Teatrin

Trebicka: Duhet të jemi vigjilentë, bijtë e k****s mund të shembin Teatrin

Cult+
Artistët në komisionin për median, Ndrenika: Rasti i teatrit është vjedhje

Artistët në komisionin për median, Ndrenika: Rasti i teatrit është vjedhje

Shqipëri
Skandali që dënoi aktorin e madh shqiptar: La familjen për një gjimnaziste, gërmonte në kazanët e mbeturinave për copa buke!

Skandali që dënoi aktorin e madh shqiptar: La familjen për një gjimnaziste, gërmonte në kazanët e mbeturinave për copa buke!

Teatri
Alfred Trebicka: Ministrja Kumbaro instaloi frikën për “bukën e gojës”

Alfred Trebicka: Ministrja Kumbaro instaloi frikën për “bukën e gojës”

Cult+
Amaneti i Agim Qirjaqit: Shembja e Teatrit është aferë e ndyrë

Amaneti i Agim Qirjaqit: Shembja e Teatrit është aferë e ndyrë

Teatri
Teoria e Maslowit dhe godina e teatrit

Teoria e Maslowit dhe godina e teatrit

Ben Andoni
Hervin Çuli, rikonfirmohet drejtor i Teatrit Kombëtar të Shqipërisë

Hervin Çuli, rikonfirmohet drejtor i Teatrit Kombëtar të Shqipërisë

Cult+
Ilir Bokshi, sjell “Frankenshtainin” në Teatrin Kombëtar të Shqipërisë

Ilir Bokshi, sjell “Frankenshtainin” në Teatrin Kombëtar të Shqipërisë

Cult+
Teatri i Kullave (Video)

Teatri i Kullave (Video)

Teatri
Rama prezanton projektin e Teatrit të ri Kombëtar të Shqipërisë (Video)

Rama prezanton projektin e Teatrit të ri Kombëtar të Shqipërisë (Video)

Cult+
Tragjedia “Makbeth”, premierë në Tiranë

Tragjedia “Makbeth”, premierë në Tiranë

Cult+
Degradimi i objektit të Teatrit Kombëtar të Shqipërisë: Dyshimet për azbest dhe raporti alarmant i zjarrfikësve (Video)

Degradimi i objektit të Teatrit Kombëtar të Shqipërisë: Dyshimet për azbest dhe raporti alarmant i zjarrfikësve (Video)

Cult+
Teatri – puntatat e para të serialit “PPP” të Ramës

Teatri – puntatat e para të serialit “PPP” të Ramës

Fatos Lubonja
Brenda Teatrit Kombëtar të Shqipërisë (Video)

Brenda Teatrit Kombëtar të Shqipërisë (Video)

Cult+
Edi Rama: Godina e Teatrit Kombëtar do të shembet

Edi Rama: Godina e Teatrit Kombëtar do të shembet

Shqipëri
Kumbaro: TK nuk mbyllet, ‘Turbina’ është ambient shtesë

Kumbaro: TK nuk mbyllet, ‘Turbina’ është ambient shtesë

Cult+
Letra për Enverin e vitit 1973, nga aktorët e Teatrit Popullor

Letra për Enverin e vitit 1973, nga aktorët e Teatrit Popullor

Teatri
Artistët futen me forcë brenda ambienteve të Teatrit Kombëtar të Shqipërisë

Artistët futen me forcë brenda ambienteve të Teatrit Kombëtar të Shqipërisë

Cult+