LAJMI I FUNDIT:

Steve McManaman

21 Artikuj

Lojtarët më të mirë të dal nga akademia e Liverpoolit ndër vite: Nga Fowler te Gerrard, Carragher e Alexander-Arnold

Lojtarët më të mirë të dal nga akademia e Liverpoolit ndër vite: Nga Fowler te Gerrard, Carragher e Alexander-Arnold

Premier League
McManaman mendon se finalja e Ligës së Kampionëve do të vendosë fituesin e Topit të Artë për vitin 2022

McManaman mendon se finalja e Ligës së Kampionëve do të vendosë fituesin e Topit të Artë për vitin 2022

Liga e Kampionëve
Dhjetë lojtarë që kanë veshur fanellat e Liverpooli dhe Real Madridit në karrierën e tyre

Dhjetë lojtarë që kanë veshur fanellat e Liverpooli dhe Real Madridit në karrierën e tyre

Liga e Kampionëve
McManaman: Man Utd ka nevojë më shumë se City dhe Liverpool për një lojtar si Bellingham

McManaman: Man Utd ka nevojë më shumë se City dhe Liverpool për një lojtar si Bellingham

Premier League
Schmeichel zbuloi se kush është lojtari i vetëm që Ferguson i frikësohej në Ligën Premier

Schmeichel zbuloi se kush është lojtari i vetëm që Ferguson i frikësohej në Ligën Premier

Premier League
McManaman mbështet Real Madridin për transferimin e Pogbas

McManaman mbështet Real Madridin për transferimin e Pogbas

La Liga
McManaman: Haaland pëlqen Real Madridin, Liverpooli nuk mund ta nënshkruaj

McManaman: Haaland pëlqen Real Madridin, Liverpooli nuk mund ta nënshkruaj

Ndërkombëtare
Formacioni më i mirë i Liverpoolit në histori të Ligës Premier: Gerrard, Salah dhe lojtarët kryesorë të epokës moderne

Formacioni më i mirë i Liverpoolit në histori të Ligës Premier: Gerrard, Salah dhe lojtarët kryesorë të epokës moderne

Premier League
McManaman: Shpresoj që Bale të kthehet në Ligën Premier

McManaman: Shpresoj që Bale të kthehet në Ligën Premier

Premier League
Ballafaqimi Lloris – Son nuk është i fundit, bashkëlojtarët që kanë pasur përleshje mes vete ndër vite

Ballafaqimi Lloris – Son nuk është i fundit, bashkëlojtarët që kanë pasur përleshje mes vete ndër vite

Ndërkombëtare
McManaman: Hazard dhe Asensio do t’i japin një shtytje Real Madridit drejt titullit në La Liga

McManaman: Hazard dhe Asensio do t’i japin një shtytje Real Madridit drejt titullit në La Liga

La Liga
McManaman: Mbappe do ta kishte ndikimin e njëjtë te Reali sikurse Ronaldo

McManaman: Mbappe do ta kishte ndikimin e njëjtë te Reali sikurse Ronaldo

La Liga
McManaman këshillon Liverpoolin: Rikthejeni Coutinhon në skuadër, është lojtar i shkëlqyeshëm

McManaman këshillon Liverpoolin: Rikthejeni Coutinhon në skuadër, është lojtar i shkëlqyeshëm

Premier League
Ish-ylli i Real Madrid tregon tri skuadrat që do të mund të drejtohen nga Zidane

Ish-ylli i Real Madrid tregon tri skuadrat që do të mund të drejtohen nga Zidane

La Liga
Legjendat e Realit fitojnë thellë ndaj atyre të Liverpoolit, Seedorf me një volle filloi festivalin e golave te Los Blancos

Legjendat e Realit fitojnë thellë ndaj atyre të Liverpoolit, Seedorf me një volle filloi festivalin e golave te Los Blancos

Liga e Kampionëve
Nga Del Bosque tek Gerrard e Cafu, 16 legjenda parashikojnë rezultatin dhe fituesin e Ligës së Kampionëve

Nga Del Bosque tek Gerrard e Cafu, 16 legjenda parashikojnë rezultatin dhe fituesin e Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Drejt finales Real Madrid – Liverpool: Nëntë futbollistët që kanë luajtur me të dy skuadrat

Drejt finales Real Madrid – Liverpool: Nëntë futbollistët që kanë luajtur me të dy skuadrat

Liga e Kampionëve
McManaman: Vlerësojeni më shumë Zidanen, po të fitonte Guardiola kaq shumë Liga të Kampionëve do t’i këndonin këngë

McManaman: Vlerësojeni më shumë Zidanen, po të fitonte Guardiola kaq shumë Liga të Kampionëve do t’i këndonin këngë

Liga e Kampionëve
Dhjetë transferimet e lira më të mira në histori të futbollit (Foto)

Dhjetë transferimet e lira më të mira në histori të futbollit (Foto)

Shkumbin Pireva
Real Madridi sot mbush 115 vjet ku kanë shënuar 8442 gola – A janë këto 14 golat më të bukur në histori të klubit? (Video)

Real Madridi sot mbush 115 vjet ku kanë shënuar 8442 gola – A janë këto 14 golat më të bukur në histori të klubit? (Video)

La Liga
“Mbrojtja e Realit duhet fishkëllyer”

“Mbrojtja e Realit duhet fishkëllyer”

Liga e Kampionëve