LAJMI I FUNDIT:

Sir Alex Ferguson

209 Artikuj

“Edhe sot jam duke u gjykuar për shkak të tij”, Ferguson zbuloi transferimin e tij më të keq te Man Utd

“Edhe sot jam duke u gjykuar për shkak të tij”, Ferguson zbuloi transferimin e tij më të keq te Man Utd

Premier League
Lista me trajnerët që kanë fituar më së shumti trofe – Ancelotti vetëm i pesti

Lista me trajnerët që kanë fituar më së shumti trofe – Ancelotti vetëm i pesti

Ndërkombëtare
Sir Alex Ferguson i ofroi lojtarit të Man United 100 mijë euro për t’u tërhequr nga futbolli

Sir Alex Ferguson i ofroi lojtarit të Man United 100 mijë euro për t’u tërhequr nga futbolli

Premier League
Sir Alex Ferguson tregon ekipin që nuk dëshiron ta shoh si fitues të ligës këtë sezon

Sir Alex Ferguson tregon ekipin që nuk dëshiron ta shoh si fitues të ligës këtë sezon

Ndërkombëtare
Sir Alex Ferguson u hodh nga gëzimi si fëmijë i vogël, investimi marramendës po i shpërblehet

Sir Alex Ferguson u hodh nga gëzimi si fëmijë i vogël, investimi marramendës po i shpërblehet

Sporte tjera
Sir Alex Ferguson po shtyn Man Utd të bëjë një transferim që mund të ketë ndikim të madh në klub

Sir Alex Ferguson po shtyn Man Utd të bëjë një transferim që mund të ketë ndikim të madh në klub

Premier League
“Jo, nuk kanë shanse ta fitojnë titullin” – Ferguson bëhet viral me deklaratën për gjigantin anglez

“Jo, nuk kanë shanse ta fitojnë titullin” – Ferguson bëhet viral me deklaratën për gjigantin anglez

Premier League
Gary Neville zbulon taktikën sekrete që Sir Alex Ferguson përdorte për të frikësuar gjyqtarët

Gary Neville zbulon taktikën sekrete që Sir Alex Ferguson përdorte për të frikësuar gjyqtarët

Premier League
Sir Alex Ferguson bën një blerje rekord, pavarësisht se pranoi se gruaja e ndjerë Cathy do të ishte ‘çmendur’

Sir Alex Ferguson bën një blerje rekord, pavarësisht se pranoi se gruaja e ndjerë Cathy do të ishte ‘çmendur’

Ndërkombëtare
“Ferguson më telefonoi për Modric” – Redknapp zbulon detaje rreth kroatit dhe tentimit të transferimit te Man Utd

“Ferguson më telefonoi për Modric” – Redknapp zbulon detaje rreth kroatit dhe tentimit të transferimit te Man Utd

Premier League
Ish-lojtari i Man United i cili dështoi nën drejtimin e Sir Alex Ferguson, tani është i panjohur

Ish-lojtari i Man United i cili dështoi nën drejtimin e Sir Alex Ferguson, tani është i panjohur

Premier League
Ancelotti eklipson Fergusonin, theu rekordin e madh në Ligën e Kampionëve

Ancelotti eklipson Fergusonin, theu rekordin e madh në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
David Beckham dhe ish-yjet e Man United marrin pjesë në funeralin e gruas së Sir Alex Ferguson, Cathy

David Beckham dhe ish-yjet e Man United marrin pjesë në funeralin e gruas së Sir Alex Ferguson, Cathy

Yjet
Pep Guardiola thyen rekordin e madh të Sir Alex Ferguson në Ligën Premier

Pep Guardiola thyen rekordin e madh të Sir Alex Ferguson në Ligën Premier

Premier League
Guardiola bëhet trajneri i dytë më i trofeshëm në histori

Guardiola bëhet trajneri i dytë më i trofeshëm në histori

Ndërkombëtare
Nga Bruno te Ibrahimovic dhe Casemiro – renditen nënshkrimet më të mira të Man Utd në epokën pas Alex Ferguson

Nga Bruno te Ibrahimovic dhe Casemiro – renditen nënshkrimet më të mira të Man Utd në epokën pas Alex Ferguson

Premier League
Si e përdori Beckham strategjinë e Sir Alex Ferguson për transferimin e Messit

Si e përdori Beckham strategjinë e Sir Alex Ferguson për transferimin e Messit

Ligat tjera
Lista me 10 rekordet që Pep Guardiola synon t’ia thyejë Sir Alex Fergusonit

Lista me 10 rekordet që Pep Guardiola synon t’ia thyejë Sir Alex Fergusonit

Premier League
Çmenduri e llojit të vet: Çamçakëzi i fundit i Sir Alex Ferguson shitet për 450 mijë euro

Çmenduri e llojit të vet: Çamçakëzi i fundit i Sir Alex Ferguson shitet për 450 mijë euro

Premier League
Pep Guardiola arriti shifrën e 100 fitoreve në Ligën e Kampionëve, thyen edhe rekord

Pep Guardiola arriti shifrën e 100 fitoreve në Ligën e Kampionëve, thyen edhe rekord

Liga e Kampionëve
Ancelotti barazoi rekordin e madh të Fergusonit në Ligën e Kampionëve

Ancelotti barazoi rekordin e madh të Fergusonit në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Ferguson zemëroi Kloppin me një telefonatë sekrete për transferim

Ferguson zemëroi Kloppin me një telefonatë sekrete për transferim

Ndërkombëtare
Fjalët e Lionel Messit për Jose Mourinhon do të bëjnë jehonë në të gjithë botën: Ai është njeri i mirë, më bën gjithmonë të qesh

Fjalët e Lionel Messit për Jose Mourinhon do të bëjnë jehonë në të gjithë botën: Ai është njeri i mirë, më bën gjithmonë të qesh

Ndërkombëtare
Varane: Sir Alex dhe Man Utd më refuzuan sa isha te Lens

Varane: Sir Alex dhe Man Utd më refuzuan sa isha te Lens

Premier League