LAJMI I FUNDIT:

Simone Verdi

15 Artikuj

Roma 1-4 Napoli, nota e Hysajt dhe të tjerëve

Roma 1-4 Napoli, nota e Hysajt dhe të tjerëve

Serie A
Napoli me katër mungesa ndaj Milanit në Kupën e Italisë

Napoli me katër mungesa ndaj Milanit në Kupën e Italisë

Serie A
Zyrtare: Napoli transferon Verdin, bëhet shitja më e shtrenjtë në histori të Bolognas  

Zyrtare: Napoli transferon Verdin, bëhet shitja më e shtrenjtë në histori të Bolognas  

Serie A
Formacioni i mundshëm i Interit në sezonin e ri, Isco ëndërr

Formacioni i mundshëm i Interit në sezonin e ri, Isco ëndërr

Serie A
Roma fiton garën me Interin dhe Napolin për Verdin

Roma fiton garën me Interin dhe Napolin për Verdin

Serie A
Verdi gjithnjë më afër Napolit

Verdi gjithnjë më afër Napolit

Serie A
Interi punon për dy mesfushorë e një sulmues, Pastore ose Mkhitaryan do të zbresë në ‘Giuseppe Meazza’

Interi punon për dy mesfushorë e një sulmues, Pastore ose Mkhitaryan do të zbresë në ‘Giuseppe Meazza’

Serie A
Napoli me ofertë për Verdin

Napoli me ofertë për Verdin

Serie A
Milan 2-1 Bologna: Notat e lojtarëve, më i miri heroi Bonaventura

Milan 2-1 Bologna: Notat e lojtarëve, më i miri heroi Bonaventura

Serie A
Interi ka vëzhguar Verdin

Interi ka vëzhguar Verdin

Serie A
Të ftuarit e Venturas për ndeshjen ndaj Shqipërisë: Rikthehet Verdi, jashtë Romagnoli (Foto)

Të ftuarit e Venturas për ndeshjen ndaj Shqipërisë: Rikthehet Verdi, jashtë Romagnoli (Foto)

Përfaqësueset
Formacioni i javës në Serie A, dominohet nga futbollistët e Napolit

Formacioni i javës në Serie A, dominohet nga futbollistët e Napolit

Serie A
Tre futbollistë italianë mund të debutojnë kundër Shqipërisë

Tre futbollistë italianë mund të debutojnë kundër Shqipërisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Golat më të bukur të javës së pestë në Serie A (Video)

Golat më të bukur të javës së pestë në Serie A (Video)

Serie A
Golat më të bukur të javës së katër në Serie A (Video)

Golat më të bukur të javës së katër në Serie A (Video)

Serie A