LAJMI I FUNDIT:

Shoferi

105 Artikuj

Ndali autobusin në skaj të rrugës për të urinuar, derisa kaloi rrugën për pak sa nuk e pësoi nga vetura që lëvizte (Video)

Ndali autobusin në skaj të rrugës për të urinuar, derisa kaloi rrugën për pak sa nuk e pësoi nga vetura që lëvizte (Video)

Dështime
Me ndihmën e këtij truku do të kurseni mjaft para në karburant, ndërkaq vetura juaj do të lëvizë më shpejt se deri tani

Me ndihmën e këtij truku do të kurseni mjaft para në karburant, ndërkaq vetura juaj do të lëvizë më shpejt se deri tani

Lifestyle
Braziliani bëhet sensacion në internet me videon e tij (Video)

Braziliani bëhet sensacion në internet me videon e tij (Video)

Fun Lajme
Pretendonte se konduktori i mori më shumë para për biletë, kinezja sulmon shoferin e autobusit – tenton t’ia kap timonin (Video)

Pretendonte se konduktori i mori më shumë para për biletë, kinezja sulmon shoferin e autobusit – tenton t’ia kap timonin (Video)

Nga Bota
Vinçi po rrëzohej dhe po binte poshtë një kodre, pamje që tregojnë se si shoferi kërcen në momentin e fundit (Video)

Vinçi po rrëzohej dhe po binte poshtë një kodre, pamje që tregojnë se si shoferi kërcen në momentin e fundit (Video)

Nga Bota
Të shtëna armësh para Parlamentit turk, policia plagos shoferin e traktorit që nuk deshi të ndalet (Video)

Të shtëna armësh para Parlamentit turk, policia plagos shoferin e traktorit që nuk deshi të ndalet (Video)

Nga Bota
Çiklisti lëvizte në mes të rrugës, ia pamundëson shoferit tejkalimin me furgon (Video)

Çiklisti lëvizte në mes të rrugës, ia pamundëson shoferit tejkalimin me furgon (Video)

Ngjarje
Shoferi u detyrua ta ndiqte veturën teposhtë, pasi e shtyu sepse iu bllokua në mes të rrugës (Video)

Shoferi u detyrua ta ndiqte veturën teposhtë, pasi e shtyu sepse iu bllokua në mes të rrugës (Video)

Ngjarje
Shoferi mezi frenon autobusin, për të mos shkelur djaloshin – pastaj zbret dhe e godet me shuplakë (Video)

Shoferi mezi frenon autobusin, për të mos shkelur djaloshin – pastaj zbret dhe e godet me shuplakë (Video)

Nga Bota
Aplikacion nga Chevrolet parandalon shqetësimin e shoferit gjatë udhëtimit (Foto)

Aplikacion nga Chevrolet parandalon shqetësimin e shoferit gjatë udhëtimit (Foto)

Auto Lajme
Gjashtë llojet e punëve të cilat mundë të mos ekzistojnë pas 10 vitesh

Gjashtë llojet e punëve të cilat mundë të mos ekzistojnë pas 10 vitesh

Të Tjera
Policët ia thyen xhamin dhe e tërhoqën zvarrë, megjithëse e kishte vënë rripin e sigurisë (Video)

Policët ia thyen xhamin dhe e tërhoqën zvarrë, megjithëse e kishte vënë rripin e sigurisë (Video)

Dështime
Shoferi që ua rrëmbeu zemrat miliona kinezëve me veprimin e tij, ndihmoi të moshuarin të zbret nga autobusi – e barti në shpinë (Video)

Shoferi që ua rrëmbeu zemrat miliona kinezëve me veprimin e tij, ndihmoi të moshuarin të zbret nga autobusi – e barti në shpinë (Video)

Nga Bota
Turpërohet keq derisa po krenohej sipër Lamborghinit (Video)

Turpërohet keq derisa po krenohej sipër Lamborghinit (Video)

Dështime
Ndalohet për vozitje pa drita dhe me goma të shfryra, ajo që panë brenda makinës i hutoi policët (Foto)

Ndalohet për vozitje pa drita dhe me goma të shfryra, ajo që panë brenda makinës i hutoi policët (Foto)

Dështime
Shoferi shpëtoi i pa lënduar, nga shufra e gjatë dy metra që iu fut në xhamin e përparmë (Foto)

Shoferi shpëtoi i pa lënduar, nga shufra e gjatë dy metra që iu fut në xhamin e përparmë (Foto)

Ngjarje
Përfshihet në aksident rrugor, reagon ashpër ndaj shoferes që nuk ishte fajtore (Video)

Përfshihet në aksident rrugor, reagon ashpër ndaj shoferes që nuk ishte fajtore (Video)

Dështime
Përcolli verbërisht udhëzimet e navigatorit, taksisti përfundoi në shkallë (Foto)

Përcolli verbërisht udhëzimet e navigatorit, taksisti përfundoi në shkallë (Foto)

Ngjarje
Gjendet i vrarë shoferi i ministrit Xhafaj

Gjendet i vrarë shoferi i ministrit Xhafaj

Kronika e Zezë
Kalimtarët shpëtuan shoferin vetura e së cilit u mbulua me gurë nga kamioni i rrotulluar (Video)

Kalimtarët shpëtuan shoferin vetura e së cilit u mbulua me gurë nga kamioni i rrotulluar (Video)

Nga Bota
Shoferi i autobusit e paralajmëroi në moment të fundit motoçiklistin, këmbësori i shpëton aksidentit (Video)

Shoferi i autobusit e paralajmëroi në moment të fundit motoçiklistin, këmbësori i shpëton aksidentit (Video)

Interesante
Gabimet e vogla nëpër rrugët e Maqedonisë që mund t’u kushtojnë shumë

Gabimet e vogla nëpër rrugët e Maqedonisë që mund t’u kushtojnë shumë

Lirim Shabani
Ngatërroi pedalin e gazit me frenin, rrëzoi rrethojat dhe ra poshtë (Video)

Ngatërroi pedalin e gazit me frenin, rrëzoi rrethojat dhe ra poshtë (Video)

Ngjarje
Shoferi i përgjumur goditi shenjën e komunikacionit dhe kaloi në anën tjetër të rrugës, ndaloi kur goditi shtyllën (Video)

Shoferi i përgjumur goditi shenjën e komunikacionit dhe kaloi në anën tjetër të rrugës, ndaloi kur goditi shtyllën (Video)

Ngjarje