LAJMI I FUNDIT:

Policët ia thyen xhamin dhe e tërhoqën zvarrë, megjithëse e kishte vënë rripin e sigurisë (Video)

Policët ia thyen xhamin dhe e tërhoqën zvarrë, megjithëse e kishte vënë rripin e sigurisë (Video)

Ky është momenti shokues, kur policët ia thyen xhamin e dritares, para se ta tërheqin zvarrë, me pretendimin se nuk e ka vënë rripin e sigurisë. Megjithëse, u deshën t’ia hapin, për ta larguar nga karrigia.

Reklama

Pamjet e kësaj ndalese të trafikut në New Mexico, i tregojnë zyrtarët që sillen ashpër me Phillip Page, i cili mundohej të bisedonte në mënyrë të qetë, transmeton Telegrafi.

Shoqëruesja e shoferit, e ka filmuar atë teksa e nxjerrin sikur të ishte ndonjë kriminel i armatosur, për ta përplasur keq për asfalti.

“I kemi të vëna rripat e sigurisë, pse nuk po më kërkojnë lejen e vozitjes ose regjistrim”, ka thënë Page, derisa ishte ende në negociata me forcat e rendit.

Pas ngjarjes që është shpërndarë në internet, stacioni policor i asaj zone, ka thënë se xhami është thyer sepse ai refuzonte ta hapte dritaren, ndërsa nuk është përdorë forcë e tepruar. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Një qen pati guximin të trembte një ari që endej në një shtëpi në Nju Jork - dhe e bëri këtë

Një qen pati guximin të trembte një ari që endej në një shtëpi në Nju Jork - dhe e bëri këtë

Interesante
As bombardimet ruse nuk i ndalin, çifti nga Kievi kurorëzojnë dashurinë e tyre në një strehimore

As bombardimet ruse nuk i ndalin, çifti nga Kievi kurorëzojnë dashurinë e tyre në një strehimore

Interesante
Disa raste kur njerëzit shijuan diçka të pazakontë

Disa raste kur njerëzit shijuan diçka të pazakontë

Interesante
Gjuetari i përbindëshit të Loch Ness thotë se

Gjuetari i përbindëshit të Loch Ness thotë se "diçka e pazakontë po ndodh" në liqenin mistik

Interesante
Profesori amerikan vendosi rekord të ri, po jeton nën ujë për më shumë se 74 ditë

Profesori amerikan vendosi rekord të ri, po jeton nën ujë për më shumë se 74 ditë

Interesante
Policia çliroi me kujdes një ari të bllokuar brenda një makine në Nevada

Policia çliroi me kujdes një ari të bllokuar brenda një makine në Nevada

Interesante
Kalo në kategori